Umístění: MVDr.Ivo Pospíšil - veterinární klinika První pomoc při roztržení ouška

Chtěla bych moc poděkovat p.doktorovi za obětavý a profesionální přístup,při ošetření naší fenečky drsnosrstého jezevčíka.Roztrhla si ouško o trn růže,a i když jsme nebyli u p.dr.zaregistrovaní,moc nám pomohl,a ouško zašil,byl velmi ochotný a příjemný.Mohu jen doporučit.

Dědická 27A, Vyškov
MVDr.Ivo Pospíšil - veterinární klinika (mapa)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

1 názor

1 názor