Odborný lékař gastroenterologie
Budovatelů 6, Přerov

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Jsem velice spokojený s panem doktorem.Je to opravdu specialista na kterého může být naše zdravotnictví hrdé.prošel jsem u něj gastroskopii i kolonoskopii a nemůžu říct že mi to dělalo jakýkoliv problem.Přístup pana doktora i jeho sestřiček je vynikající a vysoce odborný.Ještě jednou děkuji

Odborník na slovo vzatý. Asi mi zachránil život, poněvadž vím, co dělá rakovina tlustého střeva, nakterou zemřela má matka. Kubela

Pan doktor Pokorný Ivo...je lékař věru státušetřivý..Kde může tam ušetří...Jistě se mu za to, že mojí nemocné matce odmítl napsat dietu,kterou nutně potřebuje pro své zdraví,stát štědře odvděčí.....Má matka má 57 let,trpí chronickou nepřekonatelnou únavou,už dlouhodobě,celé dny doma prospí ,neschopna vykonávat běžné životní činnosti,od 20 let po vyjmutí žlučníku,chronický zánět slinivky,na který jí byla doporučena celoživotní přísná dieta ,kvůli riziku cukrovky..,vysoký krevní tlak(jasný příznak ukládání cholester.v cévách,noční otoky chodidel,zadržování vody v těle,otoky víček atd,průjem při jakémkoliv jídle už od rána,stolice je abnormálně tenká a patologicky zůžená,nesnášenlivost výrobků s lepkem,okamžité bolesti břicha..apod...pod uchem nález,lymfatického charakteru(bulka o velikosti švestky)..což opět může velice slibně souviset s neléčenou celiakií.,což pan doktor vůbec neřeší ,možná dokonce ani netuší....pan doktor Pokorný ovšem udělal "maximum" ,tím že odebral krev ,výsledky jsou prý v normě a tudíž nemá co by řešil...Matka odchází s pláčem domů,neschopna se bránit proti naučeným odmítavým frázím,(všem lékařům společným,nebo alespon těm špatným lékařům) jako pan Mudr.Pokorný zcela jistě je...Stát vám poděkuje,že jste mu ušetřil finance z rozpočtu.budiž vám to utěchou.....o zdraví jde v těchto případech ovšem až na posledním místě....BRAVO!

pan doktor Pokorny je lekar s velkym L.Mily,uklidnujici,chapajici,vstricny....pres jeho desivou,pro nekoho specializaci.Gastro nebo kolonoskopie v jeho podani je spis zajimavou exkurzi do utrob vlastniho tela,nic neboli!!A pokud by i zabolelo,pan doktor bud povzbuzujicim slovem chmury rozptyli.
Sestricky v jeho ordinaci jsou mile,usmevave,privitaji Vas.
Dekuji,pane doktore.Jana Smitkova.

Velice zdatný a příjemný odborník. Komunikativní a vřelý ke svým pacientům. Takových lékařů, jako je p. Pokorný, je u nás opravdu velice málo.

Sympatický a milý doktor, takovývh je opravdu málo

Svou péčí mi, myslím zachránil život. Děkuji.

Opravdu příjemný, citlivý a lidský pan doktor. Jeho specializace není pro nikoho příjemná, ale on dovede člověka i povzbudit a uklidnit. DOPORUČUJI!

Oceňuji jeho věcný a citlivý přístup, dokáže zahnat zbytečné obavy. Zvolená léčba je účinná.

Výborný lékař, který Vám vždy daný problém dokáže vysvětlit. Citlivý přístup nejen lékaře, ale i sester.