Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Komenského 560, Kyjov
Internista

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
R
Umístění: Internista Jiný

Velmi pečlivý, svědomitý, mající povědomí souvislostí a přesahů spojující různé specializace což mu umožňuje nejdenostranně nezaujatý nadhled, věnuje mi po každé mnoho času, přátelský, nepovýšený,milý, komunikativní, vysvětluje jednoduše laikovi srozumitelně, trpělivě - tedy mající souhrn kvalit jak lidských tak odborných, z nichž minimálně některé mi žel u mnoha lékařů chybí. Jeden z mála lékařů u nichž se cítím uvolněně, vpohodě a bez trémy. Mám pocit, jako bych si povídal s kamarádem..

R
Ověřeny pacient

Lékař, který kdysi dávno mohl být pečlivý (jak se dočítám v predchozích recenzích), ale dnes již tomu není. Léčí se u něj můj otec, který v den návštěvy ordinace (zhruba o 2 hod dříve) prodělal cévní mozkovou příhodu. MUDr. Ivo Mlejnek, ale ani jeho neochotná sestra si toho při svém vyšetřování nevšimli. MUDr. Mlejnek za letitou praxi vyšetřování stovek seniorů již na tolik otupěl v postřehu a úsudku, když u svého pacienta vůbec nezpozoroval příznaky typické pro mrtvici a neposkytl žádné vhodné lékařské opatření.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

velmi dobrý lékař

K MUDR.Mlejnkovi chodím již téměř 13 let,léčím se se štítnou žlázou a můžu říci,že je to nejen vynikající lékař ale i člověk.Vždy vše srozumitelně vysvětlí,poradí a má skutečně zájem o zdrav.stav pacienta což jsem dodnes mnohokráte u lékařů postrádala.M.

Bagatelizuje

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Pečlivý odborník na svém místě.Smekám.

L

Umí naslouchat pacientum

E

Jsem jeho pacientkou už 22 let a jsem velmi spokojená s jeho odborným i velmi lidským přístupem. Kéž by bylo takových lékařů víc!

F

Moc dobrý lékař.

P

S prací pana doktora jsem spokojen,nejedná s pacientem povýšeně,všechno vysvětlí.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti