Pan doktor Hylák je ten nejlepší veterinář kakého jsem kdy poznal! Příjemné vystupování, vše podrobně vysvětlí co se děje s pacientem, proč se tak děje a co bude následovat. Už jen když mluví, tak z něj vyzařuje profesionalita a ví o čem mluví. Hrozně moc ho chválím a doporučuji!

Dědická 391/27, Dědice
Ordinace (mapa)

Nejlepší doktor, výborný přístup ke zvířatům. Jel k nám osobně 30 km za nemocným pejskem a pomohl. Oproti tomu vet, kterého máme kousek od domu nebyl schopen zvednout zadek a přijet za pacientem.Takových doktorů jako je pan Hylák je opravdu bohužel velmi málo. Doporučuji!

Za dobu co jsem měl původního psa, jsem poznal spoustu veterinářů. Ale po té co jsem poznal pana doktora Hyláka, byli předchozí "veterináři" jen prostí amatéři. Díky jejich neznalosti a chování můj pes umřel dříve než bylo potřeba. Pan doktor mi to jen potvrdil, že být v opatrování u kvalitního veterináře, dožil by se více.
Když jsme si pořídili druhého psa, bylo jasné ke komu budeme chodit. Pan doktor je špičkou ve svém oboru a jeho jméno je dosti známé v celé republice - je to doktor co má cit pro zvířata!

moc jsem spokojena s přistupem ke zvířatům. Tak by to mělo vypadat všude.Takových lékařům je moc málo.Moc chválím a všem doporučuji.Jsou zlatí..