M. R. Štefánika 3, Šumperk
Odborný lékař neurologie

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Odborný lékař neurologie

Moc příjemný, komunikativní a ochotný pan doktor (a samo i sympatická sestřička), pečlivý při odhalování příčin mých zdravotních problémů, jemuž vděčím za to, že se tyto problémy následně zminimalizovaly. Pana doktora mohu jen a jen doporučit a děkuji mu za jeho pomoc i 100% přístup. H.Soukopová

Byla jsem u nej jednou a to pred 5ti lety. Neochotny arogantni nelidsky velmi hruby. Pouze me prokrupl zada a rekl ze mi nic neni ze sem jen tlusta ze mam zhubnout. Problemy se me drzi doted akorat za ty roky vygradovali do stavu kdy jsem v 25letech nepohybliva a jsem odkazana na pomoc druhych. Dekuji pane "dr."Elsnere. Timto varuji druhe...

Při stížnostech na několika měsíční bolesti hlavy, mrtvení obličeje a občasnou ztrátou vidění na levém oku mi pan doktor napsal prášky na nervy s tím, že se mám hodid do klidu. Žádné vyšetření, krom "pokřupání krku" neproběhlo. Po dalším půl roce jsem to nevydržela a nechala se vyšetřit profesionáli v nemocnici....závěr z mag. rezonance? Nález na mozku a vyhřezlá ploténka mezi 6 a 7 obratlem. Ještě s hrůzou čekám na výsledky z EEG.
Čili..pane doktore...díky za nic a konečně vraťte diplom.

Nemám dobrou zkušenost. Léčí, aniž by mě odeslal na nějaké vyšetření. Po 14 dnech na prášcích (které nezabrali) mě poslal do nemocnice na kapačky, kde se samy divili, proč nemám CT nebo aspoň rentgen a na CT mě poslali. Při propouštění mi primář řekl, že mám vychýlenou ploténku a že to na operaci rozhodně není. Když se doktor podíval na propouštěcí zprávu, tak doporučil operaci, protože mám prý kousek 1x1 cm ulomen a musí se vytáhnout, když jsem se ptal, jestli to na CT nejde vidět, tak mi řekl že jde a že to mám ve zprávě napsané a že jim moc nevěří a odeslal na konzultaci do OL. Tam mi řekli, že to na operaci není, protože je to "jen" vyhřezlá ploténka a jsou i další formy léčby než se přikročí k operaci. A doktor pořád opakuje, když se zkusíte zeptat na jinou formu léčby, že jsou všichni pacienti chytří a jestli mu taky nechci poradit jak se léčit!!!

profesionální přístup, odeslal mě na veškeré vyšetření, sám si výsledky vyhodnotil, naprostá spokojenost

Hrůza a děs! Neochota při vyšetření se slovy : jste ještě mladá, tak proč by jste měla být nemocná!!??
Raději jsem utekla k paní doktorce Mikulové do nemocnice, která vyslechla mé problémy a poslala mě na veškeré vyšetření. A už bych neměnila.

Arogantní frajer,který absolutně nepatří ,aby léčil lidi.Jeho přístup k pacientovi absolutně neprofesionální.Patří k lopatě a ne léčit lidi

Jeho arogantní přístup k pacientovi-neskutečné.Oni jsou tu pro nás,ne opačně.Kdyby se dalo vybrat půjdu jinam,ale bohužel vybrat se nedá.Strčit mu pár tisícovek do kapsy,zřejmě by byl jiný přístup.Připadne mi,že jako lékař sem nepatří.

Pro mne velmi špatný doktor.