Odhadovaná doba odpovědi:

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Budějovická 553, Tábor
Ordinace otorinolaryngologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace otorinolaryngologie Prasklý zánět středouší, 16M dítě

(1) Prakticky bez znalosti souvislostí (3x ATB léčba 3x prasklého zánětu středouší u dítěte v cca 8-9M u různých ORL lékařů/ORL pohotovosti v Praze + v tomto období jedna chybná léčba antibiotiky (při druhém prasknutí v tomto období tehdejší ošetřující ORL nasadil úplně zbytečně jiná antibiotika se stejným spektrem, bez provedení výtěru a laboratovního vyšetření) + v době návštěvy MUDr. Daňka kritické období pro reakci po prodělaném očkování) chtěl pan doktor Daněk prakticky automaticky u dítěte ordinovat ATB. Po vysvětlení situace pan doktor až na náš popud nakonec u dítěte provedl výtěr. (2) Problém panem doktorem zkoordinovat předání výsledků laboratovního vyšetření mezi táborským ORL a ošetřujícím ORL v Praze.

J
Ověřeny pacient

Je to borec ! Pomohl mi opakovaně ! V čekárně věčně řvoucí děti, a nebo neslyšící důchodci. Respekt, že to dává na takový úrovni ! Josef

S
Ověřeny pacient

Pan doktor me odmitl vysetrit:
cekarna prazdna, ordinacni hodiny v pondeli do 15:30 (od 14:30 pouze sluch. vysetreni). Po zanetu stredniho ucha jsem nedoslychal. Pan doktor me arogantnim zpusobem odmitl vysetrit s tim, ze jsem prisel pozde - bylo 14:20 - pote, co jsem ho upozornil na jeho ordinacni hodiny, mi odpovedel, ze od 14:30 vysetruje pouze sluch...jakmile jsem mu pripomnel, ze jde skutecne o sluch, stroze mi odpovedel, ze zkratka nema cas. Co to???

Nemam duveru k lekarum, co je jim vzdalene slovo "ochota". Pokud ma pan doktor pocit, ze dostava malo penez za svoji odvedenou praci, nema tuto cinnost vykonavat. Neni jediny, kdo umi spravovat usi!

Jeste podotknu, ze me vysetreni u jineho lekare trvalo cca 7 minut, ktere mi pomohlo.

C
Ověřeny pacient

Panu doktoru Dankovi patri velike diky !!! Jiz nekolikrat mi pomohl se zavaznymi problemy ! Nechodim k nemu s problemy jen ja, ale cela moje rodina. Naprosto mu duverujeme a plno lidi v cekarne je dukazem toho, ze nejsme jedini.

Pan doktor má velice profesionální přístup. Je to odborník, na kterého se budu vždycky obracet nejen já, ale i moje rodina a známí. Jakkýkoliv zákrok provedl skvěle, nenastaly žádné komplikace a oceňuji i následnou péči. Spolu s velmi příjemnou setřičkou tvoří sehraný tým. Radka M.

Ověřeny pacient

Myslím, že tady u nás nejlepší chirurg, byla jsem u něj několikrát,sama nebo s dětmi a vždy nám pomohl.

H

Výborný přístup k dětem.Doporučuji,pokud je někdo nespokojený,nenavštívil ORL v Pelhřimově.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti