Ivo Antoš, gynekolog Počátky

MUDr. Ivo Antoš

Gynekolog Více

21 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Horní 90, Počátky
Odborný ženský lékař

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
21 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
S
Ověřeny pacient
Umístění: Odborný ženský lékař Jiný

K panu doktorovi jsem chodila přes 10 let a vždy byl milý, jemný, diskrétní, důsledný, opravdu profesionál.
Často i nějaký problém vysvětlil pomocí obrázků. Nepřipadáte si u něj jako na výrobním páse. Mohu jedině doporučit.


.
Ověřeny pacient

Naprostá spokojenost, pečlivý, důsledný, ochotný kdykoliv poradit, nic nezanedbá. Sestřička velice šikovná a milá. V našem městě měli dobří gynekologové plný stav a když jsem zkusila Antoše na doporučení, nelituji - dojíždím za ním 135 km a rozhodně nechci odejít :-)


P
Ověřeny pacient

Pan doktor je odborník na svém místě. Návštěva u něj není žádný stres. Vždy klade na srdce, ať přijdu raději 3x zbytečně než 1 pozdě. Vše mi vysvětluje jako laikovy a jeho přístup je přátelský a uklidňující.
Těším se na těhotenství v jeho péči :-)
Doporučuji, dámy!!!


K
Ověřeny pacient

U pana doktora jsem byla cca 10 let spokojená, provázel mne dvěmi těhotenstvími. Jednou pomáhal na svět i mému miminku sekcí. Vše v pořádku. Ale nyní mne velmi zklamal. V mé rodině se vyskytuje často rakovina jak prsu tak dělohy a pan doktor mi ani neuděl vyšetření prsu, ani mne neposlal na mamograf. Nic. Řekl mi, že rakovina musí být v přímé linii, abych se musela zneklidňovat a to měla rakovinu moje maminka a její maminka. Tak co je podle něj přímá linie? Odešla jsem jinam.


Je to sympaťák a profesionál.


Ověřeny pacient

Pan doktor Antoš je skvělý gynekolog. Jsem u něj pacientkou teprve krátce,ale je to skvělý gynekolog. Odborník,pečlivý,hodný,umí poradit,vše vysvětlí,je ochotný a má smysl pro humor.
Opravdu velice doporučuji.


Ověřeny pacient

Měla jsem tu čest mít doktora Antoše v závěrečné fázi porodu - a je jedinečný, mohu vřele doporučit. Milý, sympaťák a kliďas s humorem to bylo opravdu v závěru to nejdůležitější.


Skvělý přístup, odbornos a vždy podá potřebné informace i vše vysvětlí a hlavně nikam nechvátá, takže se každé pacientce pečlivě věnuje. Jsem velice spokojená. co je mínus tak kabinky kde jde slyšet opravdu každé slovo z ordinace. Ale ta péče za to stojí. Zkoušela jsem jiného doktora v místě přechod. pobytu a rychle jsem utíkala zase zpátky do Počátek, raději dojíždím 70Km.Hanka


0
Ověřeny pacient

Mšnila jsem gynekologa po 3Oti letech, zprvu jsem se bála, ale opak je pravdou, jsem velice spsokojená a co oceňuji je- že pacient je v ordinaci s doktorem sám.


Tento pan doktor je velice pečlivý a chová se k pacientovi, tak jak se sluší a patří. S každým problémem se mu může člověk svěřit, aniž by měl nějaký pocit studu. Všem v mém okolí, kteří mají sebemenší kritiku proti svému doktorovi, nikoho jiného nedoporučuji. Ať je pan doktor Antoš stále tak ohleduplný, hodný a ochotný jako doposud.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti