Odhadovaná doba odpovědi:

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Zakladatelská 22/975, Karviná
Zařízení klinické psychologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Ověřeny pacient
Umístění: Zařízení klinické psychologie

40 let praxe, výsledek 0. Od první minuty neprofesionální přístup odbíháním od naslouchání pacienta ke srovnávání s příklady s členy z vlastní rodiny, vynucování si autority zvyšováním hlasu při položení konfrontační otázky, opakované ponižování v dosaženém vzdělání, povzbuzení nebo motivaci nemáte šanci uslyšet, mám pochybnosti o její kompetenci, neboť už při prvním setkání, kdy jsem se přišel zeptat, zda přijímá nové pacienty, jsem se v úvodu stručně svěřil, že mám problém s osamostatněním a udržením si práce, načež reagovala "na to zaberou psychofarmaka". Po půl roce sezení, která byla každý měsíc, mi sdělila, že neví co se mnou dál. Nulová ochota sdělit co je výsledkem měření testů. Rozhodně nedoporučuji, pokud možno, vyhýbat se velkým obloukem a raději si počkat několik měsíců na zařazení u jiné lékařky. Trpělivost růže přináší a štěstí přeje vítězům.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

M
Ověřeny pacient

Velmi příjemný člověk s darem pomoci druhým. Vřele doporučuji a ráda se na paní doktorku obracím s danými problémy při posuzování invalidního důchodu.

Ověřeny pacientSkvělá, skvělá, skvělá... Dvě psycholožky před ní mi nepomohly, ale paní doktorka trpělivě hledala problém, až ho našla. Všem doporučuji, je milá, lidská, umí naslouchat.

Velmi mi pomohla a pomáhá má lidský přístup a pochopení velmi doporučuji

Velmi dobrý odborník. Zbytečně nementoruje ale pomáhá.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti