Kožní ordinace
Wolkerova 603, Brandýs nad Labem

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Přidávám svůj příspěvek. Koncem týdne se mi udělaly dva puchýřky na obličeji, nejdříve vypadaly jako běžné akné, ale během víkendu se zvětšily a začaly hnisat. Proto jsem dnes neotálela a navštívila jsem paní doktorku Marešovou, kterou mám nejblíže svému bydlišti. Hned, jak mě viděla, prohlásila, že jde o impetigo, po té, co se podívala ještě důkladněji lupou, tak diagnózu potvrdila. Dostala jsem antibiotickou mast a před každým nanesením omýt rány slaboučkým roztokem hypermanganu, aby se odstranily zbytky hnisu z vřídků. Paní doktorka mi řekla, že se mám za týden ukázat, pokud se stav zhorší, tak dříve, hlavně pokud se objeví teploty a dodala, že by musela nasadit celkovou léčbu antibiotiky. Čekala jsem půl hodiny i bez objednání, takže za sebe zatím mohu hodnotit tuto paní doktroku velmi dobře !
Tak jsem musela po třech dnes paní doktorku navšívit znovu, puchýře stále velké, silně zarudlé a stále hnisaly. Paní doktorka mi hned nasadila celkovou léčbu antibiotiky, vyměnila mastičku a kontrola za týden, samozřejmě, kdyby se to horšilo, mám přijít hned. Prostě já jsem u paní doktorky spokojená, je pečlivá a nic nepodcení.

Paní doktorka Marešová je velmi milá a pečlivá a vždy když k ní přijdu se svým ročním synem s kožním problémem, tak se nám věnuje velmi profesionálně a hlavně můj syn ani nezabrečí. Rozhodně doporučuji tuto milou paní doktorku, která určitě svým laskavým přístupem vybočuje z řady.

bylo mi 13 nebo 14 let když jsem měla impetigo.
podle ní to byla 'alergická reakce' na který mi dala běžné alergické léky které beru běžně (claritine aj.) a k tomu hypermangan... když se velmi bolestivé - už jenom sedět či chodit byl problém - puchýře o velikosti fazolí rozšířili od nohou až ke trupu už jsme jeli na pohotovost na bulovku. Tam doktorka která mě vyšetřovala, s ironickým smíchem ale později lítostí, jak někdo mohl zpackat léčbu, poté zavolala- tady vidíte ukázkový příklad impetiga v pokročilém stadiu. a to už se seběhlo podívat celé oddělení. předepsala mi černou mast kterou jsem mazala 3x denně a převazovala vždy čistými obvazy. takhle skoro 14 dní v kuse ale už po prvních 3 dnech strupy začaly vysychat a přestaly se tvořit nové.
stejně ta ironie že moje sestra to chytila potom taky - měla měla několik málo puchýřů na tváři - ale protože jsme věděli co to je, a hlavně za kým máme jít, a pryč to měla do pár dnů.
silně nedoporučuji. ani se ke mě nepřiblížila natož aby se snažila něco zjistit...

Dobry den,

u pani doktorky jsem byla kvuli rozpraskane pokozce na rukou a ekzemu v podpazdi. Cekaci doba byla cca 30 min., i kdyz jsem nebyla objednana. Pani doktorka se mnou probrala mozne priciny, byla velice mila a pecliva. Doporucuji, pokud chcete doktorku, co se vam opravdu venuje a nekouka na vas 5 sekund ze vzdalenosti 2 metry ! Marketa H.

Byla jsem u paní doktorky s ekzémem. Nejen, že mi její léčba pomohla, ale i se mnou probrala možné příčiny, včetně konzultace prevence a dokonce i čekací doba byla v pohodě, asi 20 min. A co je také důležité, její projev byl velmi příjemný. Zkrátka má zkušenost je velmi pozitivní. A že ťuká jedním prstem- tak to se asi zdokonalila, píše celkem rychle.
Prostě pro mě je to doktorka, která mi pomohla, byla velmi milá, sympatická a lidská. Petra S.

Ono se to kazdemu mluvi, ale chtela bych videt jak by se vam libilo kdyby nekdo hodnotil vasi praci. Ja nevim co vam poradila na vas ekzem ale memu synovi poradila dobre a pomohla mu. Je videt velkej rozdil pred tim nez jsme tam prisli a ted. Vam mozna doporucuje kortikoidy nam je nedoporucuje mame je davat jen kdyz bude nejhur. Vam mozna doporucuje indulonu nam doporuci jine masti. A to je syn normalni pacient zadnej znamej ani pribuznej. Ja na ni nedam dopustit. A ze je pomala a nemluvna je pro me posledni vec pro me je dulezity vysledek.

Musím se paní doktorky zastat. Chodíme k ní celá rodina mnoho let a všem nám pomohla, s čím bylo třeba. Hlavně ale diagnostikovala mé dceři v 10 letech (dnes je jí 30) správně velmi vzácnou nemoc, kterou trpí pouze pár lidí v republice. Díky včasně zahájené léčbě vede dcera normální život. Podotýkám, že to bylo v době, kdy se na kožní bez doporučení nedalo jít. Dětská lékařka léčila dceru hormonální mastí, musela jsem ji k paní doktorce "propašovat". Ta nejen nemoc správně diagnostikovala, ale ještě nám zpočátku i sama sháněla léky, které v té době vůbec nebyly k sehnání. Před časem jsem sledovala v televizi pořad o zvláštních medicínských případech, kde vystupovala asi 50-letá paní. Ta se mnoho let trápila a trpěla, dostala sice invalidní důchod, ale bylo jí řečeno, že na ni je lékařská věda zatím krátká. Paní ze zoufalství začala objíždět celou republiku a prosit o pomoc, až na několikátém místě daleko od jejího bydliště jí konečně nemoc správně diagnostikovali a pomohli jí. Byla to samozřejmě tatáž nemoc, kterou má moje dcera (má pouze latinský název, který by laikovi nic neřekl, dcera se dokonce stále setkává i s lékaři, kteří netuší, o co se jedná). Proto na paní doktorku nedám dopustit. I když chápu, že její pomalost a plná čekárna pacientům vadí. Ale nikdo nejsme naprosto dokonalý, že.

Paní doktorka ordinuje od 7.30hod.Přichází po osmé hodině a ještě čekáme půl hodiny než vezme prvního pacienta.Je milá ale většinou nic nevyléčí.A sestřička ta vybírá 30 Kč od všech pacientů už v čekárně.

Pokud Hledáte vhodnou léčbu vašich kožních potíží nehledejte tuto léčbu u paní doktorky Marešové. Bradavice na nože mi vypálila tak dokonale, že jsem pouhé 3 týdny s hnisajícím bolákem podstupoval další léčbu. Exem je pro paní doktorku místo vhodné k promaštění indulonou a rožšiřující se ložiska atopického exému jsou způsobovány neodbornou hygienou. Po zakázání všech mýdel a sprchových gelů se opět vrátíte ke kortikoidům první generace, které vám kůži ještě více poškodí. Při přetrvávájících obtížích nastupuje opět informace a odkaz na zázraky mastné indulony. Doporučuji čas který by jste na chodbě polikliniky promrhali investovat do vlastního vzdělání o svých kožních potížích. Internet nabízí mnoho informací a preventivních otatření která vás dovedou k tomu co potřebujete změnit v životozprávě a stravování. To vám paní doktorka neřekne, jelikož je nemluvná. Masti pomáhají řešit náhlé i trvající potížes kůží a exemem. jen Váš přístup Vás však dovede k tomu, že na exém je nejhorší Pocení se v nevhodném oblečení. Zjištění že určitá jídla Vás nutí k drbání a kouření cigaret Váší kůži vysušuje musíte stejně sami. Změntě svůj šatník na bavlnu, do koupelny zakupte antibakteriální mýdlo, pleť ošetřujte neparfemovanou kosmetikou a promaštění suchých míst provádějte mastí z Kanabisu (olej z konopí) Naučte se spoléhat na sebe a váš přístup k pleti změntě. Pokud Vaše potíže s exémem budou i tak stéle společensky neúnosné doporučuji přípravek SKIN CAP ve spreji. Pomáhá okamžitě, ale né trvale. Já jsem na něj přišel náhodou. Paní doktorka sice ví že existuje, ale mlčí. To je chyba, asi za tento lék nedostává provize. A závěr: je mnoho lepších kožních lékařu, myslím že uplně všichni jsou lepší.

Já a moje rodina je s paní doktorkou velice spokojená, pomohla nám všem, jak s bradavicemi tak exemem a jinými nemocemi, dokonce tam posílám známé a všem pomůže, tak nevím co všichni máte, jestli se vám nelíbí tak tam nechoďte najděte si lepšího doktora máte přece na výběr, aspoň tam příště nebudu čekat půl dne.