Ivana Ženíšková, gastroenterolog České Budějovice

MUDr. Ivana Ženíšková

Gastroenterolog Více

10 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

V. Nováka 18/1835, České Budějovice
Dětská gastroenterologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4

Obecné skóre
10 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
T
Umístění: Dětská gastroenterologie Jiný

Chodím k paní doktorce už tak 5 let. Mám velmi časté problémy se žaludkem. Mám za sebou i nějaké záněty. Nebýt jí tak jsem v háji. Pokaždé když mi nějaký druh léků přestane fungovat, ihned mi ne změní a zvýší dávku nebo mi k nim přidá ještě jiný léky. Hodně mi pomáhá. Za mne je to úžasná doktorka. Milá, hodná.


M
Ověřeny pacient
Umístění: Dětská gastroenterologie Krev ve stolici

Nebudu rozepisovat cely pribeh, ale velmi me pani doktorka zklamala. Bez jakychkoliv testu muj syn dostal diagnozu ABKM, porad se nelepsil a jedine na cem pani doktorka trvala bylo, abych prestala kojit, stale dokola mi opakovala stejnou vec a neposlouchala me, ze kojit prestat nehodlam. Dokonce mi nabizela, at syna 9 mesicu, necham 3 dny v nemocnici ze mi ho odstavi...to je preci pro maminku nepredstavitelne. Timto u me spadla uplne na dno. Jsem rada, ze jsem neposlouchala jeji rady a neprestala kojit...zazadala jsem si nakonec o vysetreni v Motole, kde nad postupem zdejsi nemocnice kroutili hlavou, nechapali proc neudelali kolonoskopii. Syn ma nakonec nespecificky strevni zanet a kojeni je to nejlepsi, co mu mohu nabidnout. Kdybych tenkrat poslechla pani Zeniskovou, do smrti bych si to vycitala.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Báječná lékařka, vše ráda a ochotně vysvětlí, hledá nejlepší řešení, paní doktorka je tu opravdu pro pacienty. Velice příjemné jednání paní doktorky i sestřičky.


Dobrý den,se synem 16měs.starým sme se k ní dostali náhodou při vyšetření náhodou a musím říct,velmi milý přístup,velmi ochotná,bez řečí udělala rozbor krve.nemám na ní jediný křivý slovo,víc takových doktorů!!!Nagyová


M

K paní Mudr. Ženíškové jem se synem docházela od roku 2003. Nedávno byl syn vzhledem k věku přeřazen k jinému ošetřujícímu lékaři. Touto cestou by jsem
ráda jak paní doktorce tak i sestřičce poděkovala za velmi ochotný a lidký přístup.


Co jsem potřeboval-to nám vysvětlila.Ráda porádí.


J

Paní doktorku spolu s paní sestřičkou hodnotím jako nejlepší, protože se stěhujeme a VELMI neradi je opouštíme. Bude nám chybět vstřícný přístup, věcné odpovědi na naše všetečné otázky, upřímné jednání... mají naši plnou důvěru. Přála bych si takových lékařů víc.


R

k pani doktorce chodím se synem od jeho 11 let má crohna dnes je mu 18 a opravdu si nemůžu stěžovat na její postup při léčení vše nám vysvětlila,poradila,otázky které si připravím zodpoví má naši důvěru.


Š

Když jsem s dcerou přišla s podezřením na alergii na kravské mléko,tak mi natruc rozbor neudělala a vysvětlení-příliž drahý rozbor,který málo kdy vyjde na dítěti jí vůbec nezáleželo.Ten rozbor nakonec udělala naštvaná dětská doktorka a vyšel,jak bylo podezření- alergie na mléko.Raději pojedu jinam do jiného města,ale k ní nikdy!!!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K

Paní doktorka sice moc milá, pro děti fajn, ale příčinu nebo mechanismus fungování nemoci vysvětlit nedokáže, jen pořád dokola opakuje, jak je důležitý držet dietu. Nevím, jestli tomu sama nerozumí nebo není ochotná o tom s pacienty diskutovat, ale...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti