Ord.prakt.lékaře pro děti a dorost
Karla Čapka 589, Písek

Vynikající a naprosto perfektní přístup. Chodila jsem k ní odmalinka až do 19 let a zaslouží si mé obrovské poděkování.

dobry den,
pani Mudr.Zabovou a jejiho manzela Mudr.Zabu,znam leta chodila jsem k nim s mymi detmi..u mladsi dcery v Praze zjistili ceeliakii pekly jsme chleba a bylo to v te dobe velmi tezke...dceri je dnes 37 let..tenkrat mi svou peci a laskavosti velmi pomahali rada jsem se k nim vracela...protoze jsme se prestehovali do Prahy,zde posleze zjistili ze to byla pouze nesnasenlivost na lepek..diky bohu..dnes ma dcera 2 deti je zdrava a deti take..Manzele Zabovi vrele DOPORUCUJI..mam na ne hezke vzpominky moc zdravim a za jejich peci za vsechny maminky a babicky ze jeste ORDUNUJI a JESTE DLOUHO BUDOU,/doufam/ DEKUJI..!

Paní doktorka se o naše obě děti vždy dobře starala a z návštěv u ní v ordinaci máme jen ten nejlepší pocit. Nic nezanedbá, nedává zbytečně antibiotika, skvělý diagnostik.

Mohu jen doporučit, vždy vstřícný přístup

Paní doktorka i sestřičky jsou moc milé a vždy ochotně a velmi dobře poradili.

Ž

Manžel má celiakii a paní doktorka postupovala u obou našich dětí podle nejnovějších studií a dle mého názoru správně, ani jedno z dětí celiakii nemá. Nenasazuje zbytečně ATB, a když tak vždy po kultivaci. Je to výborná, rozumná a rozvážná paní doktorka, na kterou nedám dopustit.

Velmi dobrá lékařka, mohu jen doporučït