Praktický lékař pro děti a dorost
Tržní 568, Netolice

K pani doktorce chodim se synem a jsme oba velice spokojeni.Jako matka prvorodicka jsem byla vyjukana a dekuji pani doktorce za jeji rady a vzdy usmevnou tvar na moje mimi.Velice si ji vazim,na jeji vek je cila a myslim ze i velmi vzdelana.Dekuji PANI DOKTORKO,velmi si vas vazim.Katerina

jako si tam děte místo ní vy ne???já sem tenageer a sem spokojená!!!

paní doktorka léčila mě jako malé dítě,nyní léčí mé dítě,mám s ní dobré zkušenosti,oproti jiným místním a mladším má obrovské zkušenosti a i když je již starší tak je to člověk na pravém místě,každý ve svém životě někdy dělá chyby,ale pokud je udělá lékař tak je to více vidět,ale tím ještě nemusí být špatný.Myslím,že všem lidem se nezavděčí nikdo.Je to lékařka,která budí respekt jak u dětí tak u matek,ale pouze na každé matce zaleží co a jak udělá a jak se zachová.

Paní doktorka je velice ochotná. Moc nám pomohla. Dcera je středně těžký astmatik s alergií a škoda, že již jsme museli opustit její služby z důvodu věku. Její péče byla vždy po celá léta vynikající. Obdivuji paní doktorku za vstřícnost a sledování nových trendů v léčbě. Jezdili jsme do ordinace 20 km a rádi. Mé dceři moc pomohla a věnovala se jí vždy s velkou péčí a ochotou.Mohu jen doporučit a je škoda, že taková doktorka také stárne. Díky moc, paní doktorko.

Z vlastní zkušenosti (mé vlastní dítě) nemohu paní doktorku nikomu doporučit.

Náš syn měl opakované zdravotní problémy, ale paní doktorka (min. dva roky) mu stále předepisovala pouze antibiotika, po kterých mu bylo nevolno a jeho zdravotní problémy přitom stále pokračovaly. Ze zoufalství jsme hledaly v knihách a lékařských brožurkách a paní doktorku upozorňovaly, co našemu synovi může být...Paní Voldřichová se nám vždy jen vysmála a problémy našeho syna stále zlehčovala. Připadalo mi to, jako kdyby nevěřila ani nám ani jemu. Chovala se jako kdybychom si vymýšleli a jí jen zbytečně otravovaly. Dokonce nás odmítla poslat k odborníkovi! Náš syn si na ní vypěstoval averzi a ještě na druhém stupni ZŠ k ní odmítal chodit sám. Říkal, že mu zase vynadá, že mu nic není! Nakonec jsme se na odborníky obrátili sami a ti zjistili, že příčina problémů našeho syna je úplně někde jinde a ještě se divili, že ho k nim paní doktorka neposlala už dávno. Další šokující zjištění byla alergie na antibiotika, které mu paní doktorka již dlouho předepisovala (říkali jsme jí, že mu je po nich špatně, ale jí to prostě nezajímalo!)

Zkušenost naší rodiny není jediná a v okolí máme spousty známých, kteří raději dojíždí desítky km, než aby ohrozili zdraví dětí. Shodneme se však na pár bodech:
- p. Voldřichová nezná ani nepoužívá moderní metody léčby, léků ani alternativy antibiotik
- nezajímá se podrobně o zdravotní stavy dětí, vyšetření odbývá, nevidí komplexnost zdraví
člověka, všechno svede na chřipku, angínu a nebo pubertu
- dětí se jí bojí, mají strach mluvit o svých problémech (znám i rodiče, kteří se jí bojí!)
- špatná diagnostika a zanedbání příznaků může mít nedozírné následky