Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Ano, pani doktorka je mila. Přišla jsem k ni s eksemem na prstu předepsala mi masticku, jeste jsem řekla ze se mi dlouhodobě dělají stroupky na pokožce hlavy, bez zaváhání a podívani me odbyla tim, ze to je to samé. Nezeptat se ji co na to mam používat, tak mi ani nic neporadi. Dodnes to vylecene nemam a k paní doktorce uz jit nehodlám po tomhle přístupu.

Taky souhlasím paní doktorka je moc hodná, milá, vyslechne, poradí co je nejlepší nevnucuje zbytečně drahé přípravky. Sem u ní moc spokojená a neměnila bych. Moc doporučuji!!!!!!!!!!!!§§

Paní doktorka je velmi milá, hodná a ochotná se vším poradit. Byla jsem u ní několikrát a pokaždé se snaží podat veškeré informace ať už k zákroku nebo k danému problému. Sestřička je také velmi milá a snaží se vyjít vstříc časovému omezení, které máte a někam Vás "nacpat". Pokud v této oblasti hledáte kožní, tak vřele doporučuji :-)