MUDr. Ivana Pobudová

Psáry , Psáry 1 adresa

Sam. ordinace PL - pro děti a dorost
Psáry 137, Psáry

Umístění: Sam. ordinace PL - pro děti a dorost

Opravdu nejlepší paní doktorka. Chodila jsem k ní i já jako dítě od mimina.
Paní doktorka je skvělá, milá, profesionální. Sestřička jakbysmet.
U dcery odhalila i jisté problémy a poslala nás na speciální vyšetření.
Opravdu skvělý přístup, nikdy nemáte pocit, že obtezujete. Víc takových lékařů.

MUDr. Pobudovou známe od příchodu do Osnice v roce 2009 a jsme s ní velmi spokojeni: profesionální a přitom milé jednání s dítětem, vždy ochotná poradit, a vedle ní profesionálně velmi zdatná a vždy příjemná zdravotní sestra, paní Vojtová. Naše dcera (9 let), se přes svůj strach ze všech ošetřoven a nemocnic na návštěvu u paní doktorky Pobudové těší. Mohu vřele doporučit paní doktorku a její ordinaci.
Antonín Blažek, Osnice

Vřele doporučuji milou, vstřícnou, profesionální paní doktorku Pobudovou, včetně výborné sestřičky Vojtové. Jsem velmi ráda, že je tady obě máme. Vždy obě dobře poradí, jsou ochotné, paní doktorka je pečlivá, zkušená, profesionální, trefí diagnozu, ověřuje si ji výtěry, CRP, nedá jen "pro jistotu" ATB, doporučila mi také polykomponentní homeopatika, je opatrná i co se očkování týče. Kdyby takových lékařů bylo v dětských ordinacích více..Lenka Lesová, Psáry

Přístup, vstřícnost, prostředí a kolektiv podtrhuje kvalitního praktika, kterým paní doktorka je.

Takhle má vypadat dobrá dětská lékařka!
A to samé úžasná sestřička!
Vždy s úsměvem na tváři a dobrou radou na rtech..
Jako rodič šílený strachem o své ratolesti jsem nezažila, že bych obtěžovala anebo zdržovala.
Naklonovat a rozeslat do ostatních ordinací.. :,)

Alena Kopanicová + děti (pro které jsou to ty nejhodnější ženy v ordinaci...:,)

Výborná lékařka, se vším dokáže poradit, spousta zkušeností, zbytečně nelečí ATB. Naše dcerka o ní mluví jako o "milované paní doktorce". Moc hodná a milá. A sestřička je taktéž výborná. Neměnila bych nikdy a je velká škoda, že nemáme více takto výborných pediatrů.

Paní doktorku vřele doporučuji. Vřelý přístup, odbornice na svém místě. Přístup sestřičky velmi kladný.

Jsme velmi spokojeni. Paní doktorka je výborný praktik, máme jen dobré zkušenosti. Renata Pražáková

Moc hodná a milá paní doktorka, také nesmíme opomenout sestřičku. Obě rády kdydoliv zopdpoví všechny naše dotazy. Vždy příjemné jednání. Navševuji paní doktorku s oběma dětmi a určitě bych neměnila :-))

Jsme už 3 roky velmi spokojeni s paní doktorkou a její sestřičkou. Konzultace po telefonu, i mimo ordinační hodiny, střízlivý a lidský přístup, vždy dobrá nálada........ Nemohli jsme si vybrat lépe :o).