Ivana Minaříková, alergolog Brno

MUDr. Ivana Minaříková

Uložit

Alergolog Více

39 názor

Uložit


Adresa

Alergologická ambulance
Jugoslávská 13, Brno

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

1 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Umístění: Alergologická ambulance Jiný

Paní doktorka milá.
Vše vysvětli.
Jsem velmi s paní doktorkou spokojená.

Š
Umístění: Alergologická ambulance Jiný

Paní doktorka je neuvěřitelně poctivá, všechno doopravdy detailně vysvětlí. Oceňuji její upřímný zájem a profesionalitu. Navíc je moc milá jak ona, tak sestřička.

D
Umístění: Alergologická ambulance Jiný

Velice prijemna pani doktorka i sestricka. Takovy pristup k pacientovi jsem dlouho nezazila takovych lekaru vic. Urcite doporucim dekuji za vasi profesionalitu

J
Umístění: Alergologická ambulance Jiný

Nejlepší lékař z celé ČR. Není důvod cokoliv jiného dodávat, přistup a starost o pacienta je absolutně příkladný a fantastický.

H
Ověřený profil
Umístění: Alergologická ambulance Jiný

Kdyby takto všichni lékaři přistupovali k pacientům! Paní doktorku i její laskavou sestřičku si nemohu vynachválit. Naslouchá, poradí, trpělivě vysvětlí. Do ordinace chodím už 10 let a na mé spokojenosti se nic nezměnilo. Velký dík za Váš přístup, paní doktorko!

V
Umístění: Alergologická ambulance Jiný

Ordinaci MUDr. Minaříkové jsem si vybrala podle recenzí na internetu a byla jsem nadšená. Paní doktorka i sestřička byly obě velmi milé, usměvavé a ochotné pomoci a vše vysvětlit. Moc si vážím takového přístupu (zvlášť v této nelehké době). Ještě jednou děkuji.
Ordinace je moderně zařízena a cítila jsem se zde velmi příjemně.

L
Ověřený profil
Umístění: Alergologická ambulance Jiný

Paní doktorka a paní sestřička jsou neuvěřitelně milé, podrobně mě vyšetřily a perfektně všechno vysvětlily, paní doktorka mi navrhla řešení problému. Ještě jsem nezažila, aby mi u doktora někdo věnoval tolik času a energie . Jedna z nejlepších návštěv, která jsem ve zdravotnictví zažila.

S
Ověřený profil
Umístění: Alergologická ambulance

Naprostá stoprocentní spokojenost!!! Paní sestřička i doktorka byly velmi trpělivé, vše ochotně vysvětlily, věnovaly se mi velmi poctivě téměř hodinu a půl, proběhla všechna vyšetření, dostala jsem doporučení jít dál, aniž bych si sama poté napsala, paní doktorka mi poslala recept, který jsem si zapomněla vyzvednout přímo v ordinaci. Od tohoto lékaře jsem odcházela s velmi kvalitním pocitem, že dobří doktoři v dnešní dobře ještě existují!!

Ověřený profil

S paní doktorkou i sestrou jsem velmi spokojená. Obě jsou trpělivé, příjemné, vše rády vysvětlí a opravdu se snaží problém vyřešit. Všem doporučuji, H. Baštářová

A
Ověřený profil

S paní doktorkou jsem velmi spokojená. Šla jsem k ní s velkými alergologickými problémy a začínajícím astmatem. Po 3 letech medikace již inhalátor nepotřebuji, jen vyjímečně, vystačím si s léky v pilové sezoně a i ty jsme snížily. Vždy všechno vysvětlí, po pečlivé kontrole nasadí léky. Je velmi ochotná a milá a hlavně specialista. Patří ji mé velké dík, protože ta úleva a zmírnění alergie je velké.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti