Jugoslávská 13, Brno
Alergologická ambulance

Zobrazit ostatní alergologů v okolí

Umístění: Alergologická ambulance

Naprostá stoprocentní spokojenost!!! Paní sestřička i doktorka byly velmi trpělivé, vše ochotně vysvětlily, věnovaly se mi velmi poctivě téměř hodinu a půl, proběhla všechna vyšetření, dostala jsem doporučení jít dál, aniž bych si sama poté napsala, paní doktorka mi poslala recept, který jsem si zapomněla vyzvednout přímo v ordinaci. Od tohoto lékaře jsem odcházela s velmi kvalitním pocitem, že dobří doktoři v dnešní dobře ještě existují!!

S paní doktorkou i sestrou jsem velmi spokojená. Obě jsou trpělivé, příjemné, vše rády vysvětlí a opravdu se snaží problém vyřešit. Všem doporučuji, H. Baštářová

S paní doktorkou jsem velmi spokojená. Šla jsem k ní s velkými alergologickými problémy a začínajícím astmatem. Po 3 letech medikace již inhalátor nepotřebuji, jen vyjímečně, vystačím si s léky v pilové sezoně a i ty jsme snížily. Vždy všechno vysvětlí, po pečlivé kontrole nasadí léky. Je velmi ochotná a milá a hlavně specialista. Patří ji mé velké dík, protože ta úleva a zmírnění alergie je velké.

Sestra i paní doktorka mě naprosto odzbrojily svým lidským a přátelským přístupem. Vše vysvětlí, jsou maximálně trpělivé. Alergologii jsem vyhledala kvůli vcelku nespecifickým alergickým příznakům a po zkušenostech s tradičním českým přístupem jsem tam šla s obavou, jak se budou dívat na pacienta, který vlastně úplně neví, co chce. Paní doktorka však byla výborná, strávily jsme více než 30 minut velmi detailní analýzou, díky níž se nám podařilo vypátrat původce alergie. Za celou dobu jsem nezaznamenala ani náznak nějaké netrpělivosti, otrávení apod., jak je u lékařů často zvykem. Všechna vyšetření nejprve vysvětlila. Stejně tak jejich výsledky. Maximálně doporučuji.

Velmi ochotná paní doktorka i sestřička. Vyšetření se vším všudy, mohu jedině doporučit. Delší čekací lhůty, ale dá se to čekat.

Paní doktorka je skvělá, příjemná, i přesto, že jsme se k vyšetření dostavili o 20 minut později kvůli dopravní situaci, paní doktorka nás velice brzy přijala a s úsměvem vyšetřila. Sestra též velice vstřícná a milá. Ohledně vyšetření, kterému jsme moc neporozuměli, tak nám ho paní doktorka několikrát ráda objasnila a vysvětla co a jak.
Vřele všem doporučuji! :)

Velmi příjemná a pečlivá paní doktorka, určitě doporučuji!

Paní doktorka je příjemná, velmi pečlivá, věnuje pacientům maximální pozornost a vše do detailu vysvětlí. Stejně tak sestřička je milá a ochotná. Měla jsem čekat na alergologické vyšetření víc než měsíc, ale měla jsem štěstí, uvolnilo se místo a sestřička mi hned volala. Byla jsem v ordinaci poprvé a jsem maximálně spokojená, nic co bych mohla vytknout. Jen tak dál. Doporučuji!!

Pani doktorka Minarikova je vynikajici lekarka s velmi prijemnym vystupovanim a lidskym pristupem. Vzdy vyborne vysvetli veskere postupy a nasledne vysledky a co bude nasledovat. Do rukou jineho lekare jejiho oboru bych se jiz nesverila, mohu maximalne doporucit. Dekuji za veskerou peci.

Plně souhlasím s ostatními pětihvězdičkovými hodnoceními.