Nám. Slezského odboje 3, Opava

ČSA 6a, Hlučín

Vodní 636, Vítkov

Zobrazit ostatní profily endokrinologů v okolí

Paní doktorka i sestřičky jsou velice milé a ochotné. Veškerý strach a obavy z vyšetření jsou náhle pryč v tomto milem prostředí. Kdyby bylo více takových ordinací. Děkuji

Paní doktorka je profík každým coulem. Osobní přístup a vstřícné jednání. A tak milé sestřičky! U pani doktorky není žádný problém problémem. vždy se najde řešení "na míru" .

K paní doktorce chodím zatím krátce,"vyměnila" jsem ji za pana doktora a je to obrovský rozdíl.Jsem spokojená-vstřícnost,pečlivost,ochota s úsměvem na tváři-děkuji paní doktorko.U sestřiček úsměv, a vstřícnost.Je to prostě supr tým. :-)

K paní doktorce jsem šla poprvé. A hned na mě udělala velice pěkný dojem. Je milá, vstřícná, pečlivá...ochotná a mohla bych pokračovat v samých superlativech...Také musím pochválit paní sestřičku, protože to je to samé , jak jsem popisovala u paní doktorky. Dlouho jsem se nesetkala, že hned ve dveřích se na mě někdo smál a byl tak příjemný. Myslím si, že je opravdu radost k takovým doktorům chodit. Děkuji...::::-))))) Helena Erbenová

Paní doktorku musím jen chválit,je pečlivá a velice příjemná.Moc mi pomohla a jsem ráda,že na endokrinologii chodím právě k ní.Sestřička je taky moc hodná a příjemná.Moc oběma děkuji a přeji jen samé spokojené pacienty.

Když jsem sháněla endokrinologa, kamarádka mi doporučila tuto doktorku. Musím uznat, že mi přišla rychlá odpověď na můj email a objednaná jsem byla už na další týden, v ordinaci mě ale čekalo nemilé překvapení. Po vysvětlení všech potíží se na mě doktorka usmála, že to je všechno v pořádku. Sice mě prohlédla na přístoji, stejně mi sdělila, že jsem naprosto zdravá a veškeré potíže, které popisuji souvisí s hormonální nerovnováhou...a ještě přidala doporučení, že kdyby potíže přetrvávaly, ať přijdu za půl roku na odběry... můj gynekolog je naštěstí puntičkář, tak mě poslal ještě za jinou lékařkou... zjistila mi autoimunitní zánět štítky, dostala jsem prášky, které budu brát po zbytek života a pro jistotu mě poslala ještě na sono, kde zjistila, že mám štítku jako ementál-samou díru... takže, tuto paní doktorku nedoporučuji... po návštěvě u ní jsem měla pocit, že si jenom vymýšlím a jí je to k smíchu...

Ambulance funguje tak jak je uvedeno na internetu ,doktorka super.Renata P.

Pani doktorka mi moc pomohla,nepotkala jsem lepsi . MK

Dvacet let ze mne dělali hypochondra, jedna návštěva u paní doktorky vše vyřešila, okamžitě poznala co mi je a poslala na operaci žlučníku a nyní už dalších dvacet let žiju v pohodě, vždy mi určila správnou diagnozu, vždy je milá a ochotná. Dnes se u ní léčím se štítnou žlázou a jsem spokojená a moc.Jak někdo může napsat, že je"nedovzdělaná",ať se ten člověk napřed přesvědčí, nebo ji závidí? Za sebe: Děkuji za vše, paní doktorko.

Paní doktorku už znám 6 let,hodně mi pomohla a nemůžu na ni říct nic špatného.Líbí se mi také její elektronická objednávka a možnost konzultace přes email.da