Oční ordinace
Thomayerova 1625/6, Ústí nad Labem

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Byl jsem na vysetreni GDX, ktery provadela jen sestricka. Ukon neni hrazen pojitovnou o cemz jsem vedel a pro zjisteni zda mam oci v poradku hned zaplatil. Na VYSLEDNOU ZPRAVU jiz CEKAM 3 MESICE ! Penize pryc, popis vysetreni nikde. Jestli ma pani doktorka potrebu si vydelavat v soukrome ambulanci, tak by mela i nalezite pracovat! Pokud nekdy tam na vystreni dorazite, ptejte se na pevny datum kdy vam da lekarskou zpravu.

Taktéž nechápu záporné hodnocení. Paní primářka mne dlouho léčila a byl jsem vždy absolutně spokojený. Ostatně narvaná čekárna značí, že je to dobrý doktor, jinak by tam nikdo nechodil. Bohužel je potom i delší čekací doba. Ale radši si počkám a vím, že budu kvalitně ošetřen než nečekat vůbec a být u vyšetření odfláknut. Takže rozhodně doporučuji.

Byla jsem u paní doktorky s prosbou o pomoc. Po 3,5 hodinách čekání mě konečně vzala na řadu s dovětkem, že tam samozřejmě čekám z vlastní vůle a že tam "trpět" nemusím. Následně mi na obrázku ukázala, že mám zničené oči a rozloučila se.
Do dnes nevím, co s tím mám dělat, každopádně k ní už NIKDY nezavítám. Arogantní až hrůza. Rozhodně NEDOPORUČUJI!!!

paní primářka je super a velice skromná, nechápu záporné hodnocení.

Velmi dobrá oční lékařka a velice příjemná.S paní primařkou jsem pracovala,hodně jsem se od ní naučila a za to díky.K lidem velice vstřícná,inteligentní,no prostě lékař na svém místě.Mohu jenom doporučit a ještě jednou díky paní Primařko s velkým P!!!!!