Sam. ord. lékaře spec. - interní
Na Cihelnách 282, Jaroměř

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Umístění: Sam. ord. lékaře spec. - interní Jiný

Jsem její pacient již delší dobu. Před tím měla v péči i ostarší členy naší rodiny, kteří na ni nedali nikdy dopustit. Vážím si jí. Umí svou práci a pomůže.
Obecně je mezi svými pacienty vážena.

Paní doktorku znám 27 let a nedám na ní dopustit.Léčí i mé tři dcery. Nejsme žádné příbuzné ani kamarádky chová se k nám velmi dobře.

Jsem i pani doktorky několik let a nemám důvod ke stížnostem,byla ke mě vždy vztřícná,příjemná.Určitě doporučuji.
Karel Krátký

No nevím nevím.Možná má své lepší pacienty pro které udělá vše, ale obyčejný člověk má smůlu.Odběry krve - problém, přece si nebude čerpat limit.
Hodnoty jí téměř nezajímají,bezmyšlenkovitě je opíše a jestli občas něco vynechá
žádný problém asi chudák nemá na kopírku.
Úplně ignoruje doporučení jiných lékařů na jakákoliv kontrolní vyšetření.Je asi chytřejší.

Paní doktorka léčí již dlouho mé rodiče a v poslední době i mě , má vynikající odborné znalosti , naprosto jí celá naše rodina důvěřuje , vynikající specialista ve svém oboru, jsem ráda ,že u nás ordinuje