Římská 41/1287, Praha
Porodní asistentka

Zobrazit ostatní profily porodních asistentek v okolí

Dekuji Ivane za uzasny predporodni kurz, diky kteremu jsem umela po narozeni chytnou miminko do ruky a zacala sama bez pomoci kojit... dala mi nejvic ze vsech odborniku behem tehotenstvi, ostatni me jen strasili a nerespktovali... diky Ivano ze jste!

Ivana je člověk, kterého si velice vážím. Chodila jsem k ní nejen na kurz, ale i do těhotenské poradny a též přišla několikrát na kontrolu po ambulantním porodu a poradit s kojením. Troufám si tvrdit, že především díky ní se mi podařilo v porodnici porodit bezproblémově, její podpora a slova povzbuzení když jsem k ní jela na poradnu již rodící byla pro mě později k nezaplacení. Velice děkuji za to, že jsem se s touto ženou mohla setkat a při dalším těhotenství určitě znovu využiji její služby

K Ivaně jsme chodili na kurz a pak do poradny a několikrát nás doma po porodu navštívila. Jeji znalosti porodní asistence je hluboka a odborna. Dovede uklidnit a spojuje informace o pacientce a její rodině tak pružně dohromady, že jeji rady vždy vycházejí v pozitivní výsledek. Více porodních asistentek, jako je Ivana!

velmi dobrý

Mimino bez stresu... to se nedá popsat.

Ivana je úžasná, dar pro každou nastávající maminku. V její péči jsou ženy podporovány a hýčkány, s pochopením, láskou a maximální péčí. Děkuji za ni. Helen F.

Ivana je vzácný člověk.V péči o těhotné ženy,stejně jako u péče u porodu..nemá konkurenci.Děkuji.

Zodpovědná, spolehlivá a velmi dobře působící na psychiku v těhotenství i u porodu.

Super ženská na svém místě, nedělá z komára velblouda stojí nohama na zemi a ví co je a není možné, neodsuzuje moderní techniku, ale není bez ní ztracená. Snaží se vymítit spoustu pověr a udělat z těhotenství krásné období v životě ženy a ne 9 měsíců stresu a běhání po vyšetřeních a čekaní na výsledky... Těhotenství není nemoc ... Díky Ivano :o))

Ivana pořádá výborné kurzy pro nastávající rodiče. Všem doporučuji!