Ivana Jirásková, pediatr Beroun

MUDr. Ivana Jirásková

Pediatr Více

12 názorů

Uložit


Adresa

Branislavova 1416, Beroun
Ordinace PL pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
12 názorů

Všechny názory jsou pro nás velmi cenné. Toto je cesta recenzi hned po její odeslání.
A
Ověřeny pacient

Paní doktorku můžeme s našimi dětmi vřele doporučit! Se sestřičkou tvoří sehraný tým a my bychom nikdy neměnili! Děkujeme za její skvělou péči a příjemný, lidský přístup. Jsme rádi, že naše děti mohou být jejími malými pacienty, jsou totiž ve velmi dobrých rukách :-) Jako matka oceňuji též ochotu cokoliv řešit a konzultovat a nepohrdat mými dotazy. Vše je prostě skvělé a paní doktorce přeji mnoho dalších spokojených pacientů a rodičů.


M
Ověřeny pacient

K paní doktorce chodíme již delší dobu, dále pak od narození dvojčátek Evičky a Davídka, děti sice nebývají extra nemocné, není problém se na čemkoliv domluvit, chápe i to, že se děti snažíme doma všemožně vyléčit, že mnohdy není třeba k lékaři jít, sestřička milá, vstřícná a velmi ochotná. Skutečně profeisonální přístup jak ze strany paní doktorky, tak i sestřičky. Lapkovi


Ověřeny pacient

Také chodím s dcerkami 3,5 roku a 8,5 měsíce k paní doktorce a jsem opravdu spokojená. Děti sice nemarodí nějak často, ale když už se nějaký problém naskytl - nikdy nebyl problém kdykoli přijet do ordinace, ochotně vždy poradila i po telefonu, poslala na vyšetření...rozhodně nic nepodceňuje a to se mi líbí. Sestřička taktéž příjemná, milá k dětem. Můžu jen doporučit!


D
Ověřeny pacient

paní dokrotka je opravdu profesionál. Chodíme k ní na prevenci s 10-ti měsíční dcerou a její přístup je individuální, neřídí se nějakýma tabulkama, ale tím, co dítě potřebuje a jak prospívá. Paní doktorku můžu jen doporučit. A sestřička, to je usměvavé sluníčko. Mooc příjemná paní, která má děti opravdu ráda.


Velmi pečlivá a zodpovědná, určitě doporučuji.


Sestřička moc ochotná a příjemná a jistě i tak paní doktorka.


K paní doktorce chodíme s 14 měsíční dcerkou od jejího narození a jsme víc než spokojené. Příjmná ordinace s útulnou čekárnou, objednání vždy na čas, málokdy čekáme, vynikající přístup jak paní doktorky tak sestřičky. Ochotně poradí po telefonu, nikdy jsme se nesetkaly s jakýmkoliv náznakem neprofesionality ať v léčení nebo v chování k rodičům nebo malým pacientům. Doporučujeme!


Paní doktorka se sestřičkou tvoří sehranný team.Jsou obě vždy ochotné,paní doktorka je velice pečlivá a své préci dobře rozumí.Fandím jí a přeji spoustu spokojených pacientů.


S

Paní doktorka je uplně víborná moc mi pomohla se synem.A hlavně má ke svím malím pacientům rodinný přístup.


S

S paní doktorkou jsme velice spokojeni.Přešli jsme k ní od pani doktorky Kepkové.Není vůbec možné je srovnávat.Pani doktorka nám vždy všechno s úsměvem vysvětlí a o odborná vyšetření se zde nemusí dlouze prosit jak jsme byli zvyklí .Paní doktorka je velice pečlivá a milá.Děti se k ní těší.Sestřička je také moc příjemná.Můžete se zde zeptat úplně nacokoliv a nemusíte se bát,že na Vás bude sestra nepříjemná.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti