Praktický lékař stomatolog s laborat.
Markvartovická 1200, Ludgeřovice

Příjemná a velmi zkvělý odborník.J

Velmi dobrá ve svém oboru.Jsem dlouholetý spokojený pacijent

Paní doktorka je myslím výborná lékařka - jak ve zručnosti, tak v přístupu k pacientům. Při těch estrádách co tam vždycky předvádím se divím, že ještě vydrží být v klidu a příjemná.Má někdy trochu tvrdší ruku, ale výsledek je podle mně vždy kvalitní.

Paní doktorka snad zuby ošetří, ale člověk by málem utekl z křesla.Měla by vyšetřovat jemněji.

Paní Čeglová i její dcera jsou ty nejlepší z nejlepších. Skláním poklonu nad jejích prací, která je někdy velmi těžká. Jen tak dál a hodně usměvavých pacientů:-)

Paní doktorka je naprosto úžasná, vždy s citlivým přístupem vyřeší každý zoubek.Chodíme zde celá rodina a nikdo si nemůžeme stěžovat, ani sestra, která má panickou hrůzu ze zubaře. Zároveň chválím její dceru - celá maminka. Holky jste super.

Vynikající stomatolog,má perfektní lidský i odborný přístup k pacientovi. Svou práci je odváděna na 100%. Jsem ráda že jsem její pacient.

Výborná lékařka s dlouholetou praxí, rychlá, sympatická.

Kvalitní rychlé bezbolestné ošetření