Březenecká 4804, Chomutov
Ord. praktického lékaře pro dospělé

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní praktických lékařů v okolí

Jsem velice spokojená s jeho přístupem k člověku a jeho problémům. K panu doktorovi Čepičkovi chodím již 27 let a jsem stále v dobré kondici.Mohu potvrdit názor některých hodnotitelů, že se jedná o zodpovědného,pečlivého a vstřícného lékaře.Kdyby takových bylo více!!!!!!!

Tak s panem doktorem mám pouze kladné zkušenosti. Působí příjemným a naslouchavým dojmem. Mám s ním pouze kladné zkušenosti.

Vše již bylo řečeno v jiných příspěvcích a není co dodat,je to náš rodinný lékař.

Pan doktor se o naši rodinu stará již řadu let, je vždy laskavý, pečlivý a odborně na úrovni.

?

Dobrý lékař,ráda k němu chodím,když je potřeba a jeho sestřička je velmi příjemná

Na pana doktora ráda vzpomínám, je to jeden z nejprofesionálnějších praktiků, které jsem poznala. Odešla jsem proto, že k němu chodila spousta důchodců a nemohla jsem si dovolit ček tři hodiny.Pan doktor byl velmi pečlivý a slušný ke každému... Myslím, že tady jsou poplatky naprosto na místě a pomohou eliminovat zneužívání kvalitní péče.

Pan Doktor Čepička je lékař jak se patří. Pečlivý,schopný a neváhá člověka poslat k dalšímu odborníkovi. A má moc hodnou a milou paní sestřičku.

Ochotný, slušný, pečlivý s hezkým přístupem k pacientům.

Pan doktor je velmi dobrý lékař,je pečlivý a pozorný.Umí lidem naslouchat,pacient je pro něj člověk .Doporučuji.