Iva Vinduskova, psychiatr Česká Lípa

MUDr. Iva Vinduskova

Psychiatr Více

20 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

ČSA 1566, Česká Lípa
Psychosomatická ambulance - Lékařský dům

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4.5

Obecné skóre
20 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

Paní doktorka ma někdy dobre postřehy ale necítila jsem se v jeji společnosti dobre. Nezvedne oci od notebooku, nemate dojem, ze vam naslouchá a zajímají ji vase problémy. Jestli byla v minulosti milá, tak to ted uz opravdu neni. Isida je firma a ona je manažerka.


G
Ověřeny pacient

Pani doktorka je užasná a její centrum je opravdu jedinečné.Moc mi pomohla.navíc se snaží maximalne vstric potrebam a ma užasnou sestricku,vlastně všichni jsou tam užasní:)))


Ověřeny pacient

Myslím, že teď se v ISIDĚ jedná o prestižní postavení na psychosomatickém výslunní a v neposlední řadě o byznys, sice na justici nejsou uloženy výsledky hospodaření této s.r.o. společnosti, ale zažěžování pacientů jejich administrací je zančné a nevím jestli dostatečné množství času je věnováno léčbě...tedy tomu, proč nemocný tuto společnost vyhledal...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


R
Ověřeny pacient

to jsou neuvěřitelné názory , zcela evidentně opět vítězí česká závist a atd.......


Vše je o nás samých, jimýmí slovy, o lidech. Kdo zde napsal= špatná, má se ještě mnohému naučit,míněno vlídněji,než si dokážete zrovna teď představit!!!. kdo ji považuje za skvělou= je snad pouze okouzlen nebo na dobré cestě nebo dál než druzí nebo schopen spolupracovat nebo jak? Je to ZKRÁTKA milý člověk se snahou pomoci a jestli někdo nedokáže pochopit, že i ji pohltila tato šílená doba plná nepotřebných potřeb v administrativě, aby mohla i nadále provozovat své poslání....,??? nesoudím takové, je to jen na vás samotných, co chcete vidět, čím se chcete řídit, co potřebujete za řád, co jste to prozatím pouze vy...


Paní doktorka Vindušková je krásná paní. Dříve bych řekla i milá, ale to už nemohu říci dnes. Poznala jsem ji před několika lety jako obětavou lékařku, která dovedla pomoci, při naslouchání byla radost s ní mluvit, protože s vámi soucítila a bylo znát, že vás poslouchá. Dnes je to úplně jinak, téměř nezvedne oči od Notebooku, již není vůbec milá, metody, které používá se neslučují s metodami lékaře, který vám chce pomoci. S milé paní doktorky je "manažerka", která chce, aby její podnik dobře prosperoval. Pryč je doba kvalitní léčby. tam, kde se pacientům vnucuje léčebná metoda přes nutnost přestoupit k jiným zdravotním pojišťovnám, prodávají se "léky", které dodávají dealeři profláknutých drahých firem a to jsem byla svědkem toho, že je kupovali pacienti,kteří byli na podpoře nebo v neschopnosti, bylo mi jich moc líto, že nepoznali, že paní doktorce jde jen a jen o kšeft. Je to škoda, ale dnešní doba změnila spoustu jiných dříve dobrých lidí. Proto paní doktorku nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Paní doktorka je úžasná a troufnu si říci, že nebýt jí, už bych tu nebyla. Moc jí děkuji a vřele ji doporučuji. RK mi moc pomohly. V rodině se vyjasnilo a všichni se máme o mnoho lépe. Děkuji!


Paní Andělová potřebuje péči odborníka sama. Rozhodně nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Je to vynikajici obbornice a cloek na svem miste.


Ověřeny pacient

Souhlasim s pani Andelovou.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti