Iva Stárková, dermatolog České Budějovice

MUDr. Iva Stárková

Dermatolog Více

Boženy Němcové 54/585, České Budějovice
Nemocnice České Budějovice, a.s.

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

2 názory pacientů

Umístění: RRC Clinic a.s. Jiný

Před měsícem jsem byla na klinice u Mudr. Stárkové na dermatologii. Přišla jsem s požadavkem na zmírnění jizviček po akné a byl mi doporučen frakční laser, který provedla okamžitě. Snažila jsem se být trpělivá, ale po měsíci hojení moje pleť vypadá mnohem hůř než kdy před předtím...
Když jsem se objednala na kontrolu, tak byla paní doktorka velmi nepříjemná a arogantní a tvrdila mi, že je všechno naprosto v pořádku a že vypadám dobře. Bohužel fotky před a po zákroku nemám, ale rozhodně znám svůj obličej lépe než paní doktorka, která mě viděla jen jednou... Služby RRC Clinic rozhodně nedoporučuji a velmi lituji, že jsem se svěřila do rukou Mudr. Stárkové.

Umístění: jiné místo Bolavý flek na noze

Dnes jsem byl zase se stejným problémem u této doktorky, čas plyne. Mezitím jsem si u jiného specialisty nechal udělat odběr vzorku z poškozené tkáně a doufal jsem, že problém obecně známý jako neodstranitelný jinak než chirurgicky mi bude konečně doporučen k odoperování. Místo toho jsem dostal mnoho úsměvů a zase stejné doporučení mazat mastičkou. Paní doktorka má zájem donekonečna pacienta léčit a udělat si z něj pacienta až do smrti, já ale potřebuji vyléčit a to je rozdíl. Vyléčení se u této doktorky nedočkám.
Ještě musím dodat, že dnes jsem již po operaci, na noze mám jizvu 11 cm dlouhou, ale to není důležité. Důležité je, že jsem zdráv. Musel jsem však vyhledat jiného lékaře. Doporučuji udělat totéž.