MUDr. Iva Stárková

Dermatolog Více

České Budějovice, Hluboká nad Vltavou 2 adresa

Nemocnice České Budějovice, a.s.
Boženy Němcové 54/585, České Budějovice

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

K paní doktorce jsem začala chodit před lety a ráda. Před ní jsem k jiným opravdu chodila jen pro mastičky bez účinku. Kožní problémy jsou většinou na roky. Naše rodina k ní chodíme celá. Od kožních, kosmetických, otevřená noha, paraziti, naše léčby dopadly vždy k našemu prospěchu a zdraví. Paní doktorka má sice akurátní jednání, ale dozvíte se od ní všechno. Jinde vám neřeknou nic. Leaser? Máme také za sebou. Jsme rádi, že využívá i moderních metod. Máme s ní dobré zkušenosti rodina od 4 - 84 let.

C
Umístění: RRC Clinic a.s. Jiný

Je to již 4 měsíce po zákroku u Mudr. Stárkové na dermatologii. Přišla jsem s požadavkem na zmírnění jizviček po akné a byl mi doporučen frakční laser. Nebyla jsem poučena o žádných nežádoucích účincích a brala jsem to jako standardní proceduru. Po zákroku se mi ale začaly objevovat nové jizvy, hlubší a na nových místech a takové ty hluboké ďolíčky znatelné i na dotek. Moje pleť vypadá o 10 let starší a mám zjizvený obličej, jako nikdy předtím!

Když jsem se objednala na kontrolu, tak byla paní doktorka velmi nepříjemná a arogantní a tvrdila mi, že je všechno naprosto v pořádku a že vypadám dobře. Bohužel fotky před a po zákroku nemám, ale rozhodně znám svůj obličej lépe než ona. Chci všechny varovat před touhle "klinikou". RRC Clinic rozhodně nedoporučuji a velmi lituji, že jsem se kdy svěřila do jejich rukou... Kdybych měla průkazné fotky, tak ji okamžitě žaluju...

Umístění: jiné místo Bolavý flek na noze

Dnes jsem byl zase se stejným problémem u této doktorky, čas plyne. Mezitím jsem si u jiného specialisty nechal udělat odběr vzorku z poškozené tkáně a doufal jsem, že problém obecně známý jako neodstranitelný jinak než chirurgicky mi bude konečně doporučen k odoperování. Místo toho jsem dostal mnoho úsměvů a zase stejné doporučení mazat mastičkou. Paní doktorka má zájem donekonečna pacienta léčit a udělat si z něj pacienta až do smrti, já ale potřebuji vyléčit a to je rozdíl. Vyléčení se u této doktorky nedočkám.
Ještě musím dodat, že dnes jsem již po operaci, na noze mám jizvu 11 cm dlouhou, ale to není důležité. Důležité je, že jsem zdráv. Musel jsem však vyhledat jiného lékaře. Doporučuji udělat totéž.