Komenského 616, Kyjov
Odborná oční lékařka (mapa)

Umístění: Odborná oční lékařka kontrola očí u syna

Pani doktorka je opravdu profi a sestra velmi milá a ochotná ????. Výtky: špatná organizace objednaných pacientů ☹️ (byli jsme objednaní na 7,30h, vzali nás až po 9.h.), když si voláte na recepci, nikdy mi to nikdo nezvedá, asistentka na recepci je velmi nepříjemná, nehodí se do tohoto kolektivu

F

Taky doporučuji. Jak sestra, tak p.doktorka jsou šikovné a ochotné.

G

Jak paní doktorka tak i sestřička jsou velmi příjemné, rádi pomohou, poradí. Lépe jsem si vybrat nemohla. Vřele všem doporučuji.

Vynikající lékařka. Profesionální přístup, příjemná, vše vysvětlí. Mohu vřele doporučit.

Příjemná paní doktorka i setřička. Jen mě štve dlouhé čekání v ordinaci (v 9hod jsem objednaná a na řadu přijdu až v 11hod - toť jediné negativum)

Vysoce profesionální, velmi příjemná a pečlivá paní doktorka. Opravdu super.

Dal jsem na radu a objenal jsem se k paní doktorce.Vyšetření bylo perfektní,jsem moc spokojený.Paní doktorka je super.Všem mohu doporučit.

Velmi příjemná, pečlivá, starostlivá... umí to s malými dětmi a s důchodci má velikou trpělivost, sestřička je také ochotná...

S oční vadou mám manžela, nejstaršího a prostředního syna. Všichni tři mají kombinovanou vadu - krátkozrakost + astigmatismus. Můj muž nosí brýle asi od 10-ti let, nejstarší syn od 8-mi let a prostřední od 3 let. Všichni chodili k MUDr. Menšíkovi. Astigmatismus neobjevil ani manžela, ani u nejstaršího syna a u prostřední syna neobjevil vůbec žádnou vadu, kterou by bylo potřeba upravit korekcí.Jenom jsme se neustále divili, proč nejstarší syn nevidí na televizi drobná čísla fotbalových výsledků při zápasu a prostřední narozezná na dálku tvary. Po prvním vyšetření před 7-mi lety u paní doktorky se nám rozjasnilo. A to jsme v té době za ní jezdili do Veselí. Za celou tu dobu si nemohu vůbec na nic postěžovat. Vždy příjemná, usměvavá a výborná odbornice. Po těchto zkušenostech jsem přivedla do ordinace i naše babičky i své známe. A všichni zase spokojeni. Všem skutečně doporučuji.

Nemám jediný problém a výhradu k této paní doktorce. Přešla jsem k ní od konkurence, protože tam jsem měla problém velký. To jsem ještě netušila, jak moc budu spokojená. Také musím pochválit sestru, je opravdu taky super.