praktický lékař pro dospělé
Komenského 139, Bílovice nad Svitavou

• všeobecný praktický lékař

Umístění: praktický lékař pro dospělé Jiný

Paní doktorka je pečlivá a opravdu mi věnovala dostatek času i přes pracovní dobu. Trpělivě vysvětlovala a posílala s mými zdravotními problémy k ostatním odborníkům . Dekuji za péči , zdravotních problému mám hned několik a s podobně poctivým přístupem jsem se setkala poprvé . Dekuji.

Jak bylo psáno výše, paní doktorka je pečlivá, ale jen co se týče u ní registrovaných pacientů. Na ostatní pacienty bývá velice nepříjemná. Co se týče její odbornosti, mám též trochu pochybnosti. Snaží se erudovaně vyjadřovat k věcem, kterým ne zcela rozumí (jsou mimo její specializaci) a nemá ani problém se o daném specialistovi v oboru vyjádřit velmi nelichotivě, pokud zastává jiný názor (několikrát se mi potvrdilo, že mi tvrdila něco úplně jiného než odborník, který se svému oboru věnuje celý život). Tento její postoj považuji za nebezpečný.
Bohužel jsem také zjistil, když jsem si nechal vyjet přehled péče na pojišťovně, že si na mě nechala vyúčtovat úkony/vyšetření, které na mě nikdy neprovedla. Dále bych poznamenal, že se občas dopouští porušování lékařského tajemství. Vím to, protože jednak vynesla ven nějakou informaci, kterou věděla pouze ona a dále jsem od ní několikrát zaslechl, co trápí nějakého jiného pacienta. Toto její chování považuji za velmi neetické.
Celkově tedy paní doktorku nedoporučuji, ale pokud někdo nechce dojíždět někam jinam, tak asi nemá mnoho možností :(

Velmi arogantní doktorka!!!!!! Protoze byla zastup za meho doktora tak jsem musela k ni. I kdyz v ordinaci nikoho nemela tak arogantne řekla že mám dojít za 2 hodiny a zavřela dveře. Nechala me těhotnou aniž by věděla co se mnou je stat v čekárně. Vůbec se nedivim ze s takovým chováním od ni pacienti odcházejí. Nikdy jsem neviděla horší doktorku!!!!!!

Paní doktorka se stará o moji maminku. Je velmi trpělivá, důsledná, vše nám důkladně vysvětlí a má velmi lidský přístup.

Paní doktorka je skvělá.Každemu pacientu se snaží maximálně vyhovět a přizpúsobit a toho si velice važím.Jsem velice spokojena a rozhodně bych neměnila.

S pani doktorkou jsme velice spokojena...kdyz lekare akutne nepotrebuji , tak tam nechodim , nemela jsem zatim vazny duvod , takze po odborne strance nemohu soudit. Vyhovuje mi ale jeji system - kdyz clovek potrebuje nejakej papir , zavola , domluvi se a nikde neceka...to je bomba...:)

C

Proboha, lidi, co tohle je? Tohle je tady na místo pana Doktora Fajkuse? Tahle arogantní madam, která si hraje na doktorku? S přivřenýma očima možná veterinář. Znám několik velmi peprných výrazů a všechny by se daly použít pro tuhle "odbornici". Dávám jednu hvězdičku, protože méně zde není. Berte to jako varování, horšího doktora nutno pohledat!

Velmi příjemná paní doktorka. Usměvavá s pochopením pro strasti pacienta.

Paní doktorka je skvělá!! Pacientům se věnuje na 100% a vždy má výbornou náladu a úsměv pro své pacienty. V případě potřeby odešle k ochotným odborníkům. Potřebovala jsem operaci kolene a na ortopedii mi řekli, že budu čekat minimálně rok. Paní doktorka Benešová jen zvedla telefon a zařídila mi operaci do 3 měsíců!! V to jsem vůbec nedoufala!! Je opravdu úžasná!! Nejlepší!!

Pani doktorka je u nás poměrně nová, od začátku zavedla v ordinaci pořádek, je velmi pečlivá, ochotná a venuje se pacientům i po osobni stránce. Nejenom, že je dobrá doktorka, ale pomůže i sehnat práci nebo vyřešit rodinné problémy. Jsem s ní velice spokojená.