Zařízení klinické logopedie
Sad B. Němcové, Ostrava

Zobrazit ostatní profily logopedů v okolí

Umístění: Zařízení klinické logopedie Jiný

Paní doktorku vůbec nedoporučuji a už vůbec tam nechoďte s dětmi. Arogantní, despoticka a vulgární na syna, který sedel a houpat nohama a rozhlížel se, což mi na male dítě nepřijde nenormální. Hned v dveřích po nás začala řvát, že jsme nevychovani a neumíme zdravím- vesli jsme přes 3 dveře do čekárny, ji jsme neviděli, seděla u stolu v jiné místnosti co nešlo hned vidět a ještě zády k nám. A zacla "počítat" za prvé neumíte pozdravit, za druhé podepsat papír a za třetí použijte desinfekci. Sama nepozdravila a ani prosim neřekla. Při odpovědi, že se omlouvám, že jsem ji neviděla a nepřijde mi slušně zdravit kdyz nevidím do obličeje, to ještě zaclo stupňovat. Syn se ji bál, tak se sní nechtěl bavit, tak prý je nevychovany a zabedbany. Používá zastaralé způsoby a vůbec to není člověk k dětem, ale raději by měla jít do důchodu, když ji to nebaví. Chtěla at je dítě s ní osamote, na což jsem nepristoupila, ale byla jsem upozornění, ze priste sedím na chodbě a max mi pootevře dvere. A to prý ještě dochází do školky. U nové logopedky už po 2 měsících velký skok a to slušné chování je velká změna.

Umístění: Zařízení klinické logopedie logopedie

Katastrofa. Logopedii vede pro každé dítě s jinou vadou řeči úplně stejně. (To jsme bohužel zjistili až skoro po roce chození!!!!!!! od jiných specialistů)
Paní logopedka se po mé zkušenosti (teď jiný logoped) chová k dětem velice přísně až despoticky. Neustále vyžaduje, aby dítě (4leté) během logopedie sedělo na židli a pracovalo. Místo toho, aby dítě k práci motivovala, tak mu neustále naznačuje,jak se mu nevede. Má svůj názor, snaží se převychovat jak dítě tak i rodiče. Ditě před její návštěvou se třepalo a břečelo, že tam nechce jít. Teď jsme u jiné paní logopedky a posun za 1/2 toku neskutečný, dítě se těší a my také.