Irena Hejcmanová, dermatolog Tábor

MUDr. Irena Hejcmanová

Dermatolog Více

8 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Husovo náměstí 530, Tábor
Derma Plus s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4.5

Obecné skóre
8 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
E
Umístění: Derma Plus s.r.o. Jiný

Doktorka Hejcmanová je velice příjemná a ochotná. I když jsem se dále léčila u infekční, stále se zajímala o můj stav. A byla ráda, když jsem jí informovala, jak to se mnou vypadá. Za to si ji velice vážím. Správný člověk na správným místě


P
Ověřeny pacient

Paní doktorka je velmi příjemná. Vyslelchla můj problém a doporučila varianty terapie.


G
Ověřeny pacient

Musim souhlasit s hosty prede mnou. Pani doktorka je ochotna, ale hlavne (podle mne) odborne zpusobila. Je jasne, ze tento obor mediciny (tak jako vsechny :-) ) je tak obsahly, ze se nemusi nekdy "trefit". S pani doktorkou jsem velmi spokojen a verim ji. Tak jako vsichni, je ale jenom clovek. Preji ji dalsi chut do prace a hlavne zdravi + jeji rodine. Dtto i jejimu manzelovi, ktery v C.B. praktikuje gastro a je velmi uznavany. Jiri M.


G
Ověřeny pacient

Velmi prijemna a odborna !!


M
Ověřeny pacient

U paní doktorky Hejcmanové jsem byla s dcerou několikrát a doporučuji ji obzvláště maminkám s malými dětmi. Je milá, pečlivě vyšetřuje, podrobně pacientovi vysvětlí onemocnění i léčbu. Při nepříjemném zákroku s dítětem mluví, chválí ho, moje normálně plačtivá dcera byla na sebe pyšná a ochotná přijít znovu. Paní doktorka má pochopení pro recidivující problémy, doporučuje různé možnosti léčby, ochotně poradí i s banalitou (např. jak poznat veš). Má delší objednací lhůty, ale pokud máte akutní problém, zkuste přijít a domluvit se se sestřičkou, objednaní pacienti někdy nepřijdou.


P
Ověřeny pacient

S léčbou u paní doktorky jsem byl velice spokojen. Oceňuji její lidský přístup k pacientovi. Každému se velmi pečlivě věnuje. Tak například měl jsem poblíž oka basalion. Obávala se, že by chirurgický zákrok mohl být riskantní, tak mi dala nějakou mastičku, kterou jsem si to asi 4 týdny mazal. To místo nejdříve zrudlo, pak se tam udělal strup, který později odpadl a já jsem nemusel na žádný zákrok. i když jsem přišel jen s problémem na tváři, prohlédla mi i dallší části těla a objevila nějaký "problém" na zádech, který mi také vyléčila. Jak jsem zjistil, dost dlouho se čeká na objednání, protože má pořád hodně pacientů. Ale asi se vyplatí si počkat.


J
Ověřeny pacient

Paní doktorka je velmi příjemná, vstřícná a profesionální, léčbu mi vždy podrobně a srozumitelně vysvětlila. Docházím k ní již delší dobu a vždy mi s mými problémy pomohla. S předchozím hodnocením nemohu absolutně souhlasit.


H
Ověřeny pacient

Paní doktorku nedoporučuji,léčí od stolu.Léčila jsem se u ní půl roku.Bez jakéhokoliv vyšetření určila diagnozu.Dle ní mykoza.Nasadila léky,když nezabíraly,nasadila další a tak to šlo celý půl rok.Až jiný odborník po první návštěvě poznal typickou lupénku nehtů.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti