Irena Bartošová

Pediatr, Praktický lékař Více

Uherské Hradiště, Kněžpole, Březolupy 3 adresa

Praktická lékařka pro děti, dorost a dospělé, homeopatie.
Josefa Stancla 152, Uherské Hradiště

Praktická lékařka pro děti a dorost
č.d. 520, Březolupy

Praktická lékařka pro děti a dorost
č.d. 125, Kněžpole

Umístění: Praktická lékařka pro děti, dorost a dospělé, homeopatie.

Nedoporučuji. Paní doktorka si nabrala velké, až příliš velké množství pacientů, tudíž standardní čekací lhůta je nejméně hodinu, ale dle mých zkušeností to mohou býti téměř pravidelně i dvě. Bohužel tomu nepomáhá ani co včasný příchod před ordinační dobou, kdy je zde již několik důchodců a musíte v ranních hodinách počítat i s dalším zdržením díky odběrům a pacientům jež si jdou pro různá potvrzení. To vede velmi často k frustraci pacientů a ke konfliktům. Pokud jde o její profesionalitu, jsou zde pochybnosti na místě, již jsem se setkal s chybnou diagnózou. Potřeba žádanky není sice problémem, ale její vyhodnocení je již náchylné k omylům. Pokud překousnete neúnosnou čekací dobu, připravte se na osobní přístup ve zvláštním nepřirozeném tónu. Nevím sice co si o pacientech myslí, ale i pokud se k vám chová mile, tak vám to může přijít nepříjemné (možná vypočítavé). Raději se připravte na horší variantu.
Nedoporučuji.

Umístění: Praktická lékařka pro děti, dorost a dospělé, homeopatie.

Paní doktorka je velmi milá, ochotná, vzdělaná žena na pravém místě. Jako diagnostik je výborná, neváhá poslat pacienty k odborným lékařům na vyšší pracoviště. vzhledem k tomu, že má atestaci, jako jedna z mála v ČR, jak pro děti, tak i pro dospělé, působí jako rodinný lékař, což má velké výhody právě v diagnostice. Celá rodina od babiček po vnoučata k ní chodíme několik let a neměnila bych. Ordinační doba je rozdělena pro děti a dorost a zvlášť pro dospělé, po tel. domluvě je možně se objednat na čas, nebo mimo pracovní dobu.

Velmi hodná paní doktorka, mohla byse vrátit zpátky do Březolup, alespon na nekteré dny..chybí nám tu

Měla jsem s ní osobní zkušenost, ale změna této lékařky byla pro mé děti lepší volbou. Jako dobrou lékařku ji nehodnotím, odborně byla mimo a tvrdila i nepřesné, spíše bych to nazvala mylné informace (např. o výsledcích vyšetření, na kterém jste i přes její nesouhlas trvali). Není ochotná posílat na další specifická vyšetření, pokud ji člověk zdlouhavě nepřesvědčuje a nepřinutí ji, pak už moc příjemná není. Při vážných problémech se neosvědčila, takže s opravdu nemocnými dětmi za ní nechodit, nepomůže vám, nepodchytí komplikace včas. Nepovažuji ji za dobrou diagnostičku, podle mě není v obraze.

K paní doktorce chodím já i mé dvě dcery. Paní doktorka je milá, vstřícná, ochotná,ale co je nejdůležitější, je hlavně opravdová profesionálka, jejíž diagnózy jsou vždy zcela správné. A co víc, mé děti se na paní doktorku vždy těší.

Spokojenost

Tato paní doktorka je po stránce lékařské a také lidské jedna z mála lékařů,na kterého se člověk může s důvěrou obrátit.Jako svou lékařku ji honotím na výbornou a moc jí děkuji.

K paní doktorce jsem chodil od malička(25let) a jsem s ní velmi spokojen. Nikdy se mi nestalo, že bych v ordinaci potkal důchodce, kterého by ošetřovala a že by to v ordinaci nebo čekárně páchlo. Proto se jí musím zastat. Ordinační doba je podle mě dostačující. Stačí si najít vhodnou dobu... V sedm ráno plno, v devět prázdno.

Výborná lékařka. Všem velmi doporučuji. Je vstřícná, milá, ale hlavně výborný diagnostik. Vždy vše pečlivě vysvětlí.

Paní doktorka se velmi dobře orientuje ve svém oboru, je důsledná, přístup k pacientům vstřícný a ochotný.
Jako matka novorozence však vidím také jako nevhodné spojení ordinačních hodin pro kojence i dospělé. Nezbývá, než si svůj čas "vychytat" :-)a pak většinou přicházím do již prázdné čekárny.Měnit dětem lékařku totiž nechci.