Milady Horákové 504/45, Hradec Králové
Hradec Králové (mapa)

Umístění: Hradec Králové

Lékařka na správném místě. Opravdu nejlepší doktorka, kterou jsem kdy potkala. Velmi milá, vstřícná, lidská, ale i profesionální, vše se zájmem vysvětlí a je vidět, že opravdu ví, co říká. Cítím se u ní velmi dobře, dokonce se i těším. Sestra také velmi příjemná a hodná.

Umístění: Hradec Králové Těhotenství

Za mě asi nejlepší gynekoložka, kterou jsem měla. Oceňuji nejen vstřícnost a ochotu, ale především odbornost. V těhotenství mám několik komplikací a líbí se mi, že je paní doktorka řeší a nemávne nad nimi rukou. Měla jsem u sebe například podezření na toxoplasmózu, což paní doktorka nastudovala, nabídla mi odběry, nemávla nad tím rukou. S dalšími komplikacemi mě dokonce sama objednala k jiným odborníkům. Můj manžel o ní říká, že je to doktorka 21. století, protože perfektně komunikuje e-mailem. V neposlední řadě se mi líbí moderní vybavení ordinace, což je pak pro mě, jako pro pacientku, příjemné. Se sestrou nemám problém, vždy jsme se domluvily.

jedním slovem super :) velmi příjemná paní doktorka i sestra, profesionální a lidský přístup, lékařka na svém místě

F

Dobrý den,
i já se připojuji k názoru, že je to doktorka na správném místě. Jediná snad, ke které se vždy těším, že mi pomůže a taky mi vždy pomohla. Má až dá se říci kamarádský přístup, že opravdu se nebojím ji cokoliv říct a zeptat se. Ještě těhotná nejsem, ale pokud by to šlo, nemohla bych si ji jednou zarezervovat na porod? :-D Fakt, bych s ní byla v klidu a vím, jaká je. Jak vidím, není to jen můj pocit, že je fajn a to jsem o to víc ráda.
Paní sestřička mně přijde v pohodě, nevím, proč na skoro všechny působí špatným dojmem? :-( A druhou paní doktorku beru normálně, nic mi neudělala, ale je fakt, že taky radši chodím k paní doktorce Zimmerové, než paní doktorce Hájkové.
Nevíte taky náhodou, proč tam zaučují novou holčinu na sestřičku? Ona paní Marešová odchází nebo co? Právě, že by mi to přišla škoda. :-( Snad jste ji těmi názory nevyhnaly dámy?

G

Dobrý den, odpovídám na dotaz z 2.dubna 2011...paní doktorka již nepřijímá nové pacienty a ani já jsem se nedovolala. Jinak nemůžu hodnotit negativně.

Jsem nadmíru spokojená, doslova gynekoložka snů. =) Doporučuju!

Velice příjemná a milá paní doktorka. Oceňují její profesionální a citlivý přístup. Vše vysvětlí. Vřele doporučuji!

Paní doktorka je úžasná, je příjemná na pacientky a i po odporné stránce je to profesionál, má vždy vlídné slovo pro pacientky.

Paní doktorka je šikovná, milá a profesionální. Sestřička je vstřícná, milá a myslím, že taková byla vždy. Nemám problém.

Lepší si nedovedu představit... ve čt a v pá se tam ani neukáži, neboť paní Hájková je tragédie. Sestra se dost změnila s paní Zimmerovou a je výborná taktéž :-).