Dlouhá 34, Veverská Bítýška
Praktická lékařka

Moje rodina je spokojena,chodíme k ní všichni.Oceňuji lidský přístup i odbornost.

Velice profesní přístup, dokonalý přehled, spolu se skvělou diagnostikou nemůže vést k jinému závěru,než že tuto paní doktorku musím doporučit každému, kdo už nevěří,že by s ním některý z lékařů, mohl něco udělat,či mu pomoci. Mně i mému manželovi pomohla moc! Je druhým praktickým lékařem, ze všech,které jsem kdy poznala,před kterým hluboce smekám!

Paní doktorka je vstřícná ,trpělivá a pečlivá.

Je to nejlepší lékařka, kterou jsem kdy poznala. I sestřička je velice příjemná.

O

K paní doktorce chodíme celá rodina a jsme s ní spokojeni.Je milá, ochotná a po odborné stránce je na vysoké úrovni.Všem doporučuji.

Vzhledem k tomu, že mám s MUDr. Vildomcovou jen ty nejlepší zkušenosti, je to vstřícná, milá a příjemná lékařka a mnohokrát mi pomohla od nejrůznějších problémů ji všem doporučuji.

Vždy všchno bez problémů, dobrá komunikace s pacienty, vysoká odbornost.

Měli bychom si uvědomit, že i lékař je pouze člověk který má právo na únavu a osobní starosti a přesto je nám pacientům nedává znát.Nikdy jsem ji neviděla naštvanou i když vím, že na některé "pacienty" musí mít "kachní žaludek". Je to příjemná, milá a ochotná lékařka. Vždy když jsem potřebovala lékařskou pomoc se mi jí dostalo ve velmi kvalifikované a rychlé pomoci, pokud si to žádala situace odeslala mně na další vyšetření ke specialistovi a následně celý vývoj pečlivě sledovala. Stejně tak se chová ke všem svým pacientům. Doporučuji

Příjemná, klidná, ochotná, jednání na úrovni. Chodí k ní celá naše rodina. Mohu v určitém smyslu prohlásit, že mi zachránila život tím, že mne včas poslala na odborné vyšetření srdce. Na základě nálezu jsem byl operován a tím jsem se "podruhé" narodil.