Ordinace spec. - psychiatrie VIA SANA
Jakubská 101, Kutná Hora

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Ordinace spec. - psychiatrie VIA SANA Jiný

Pan doktor je milý a nikdy nebyl nepříjemný, o tom žádná. Když jsem potřebovala recept, vždy mi ho napsal v čas, tudíž komunikace s ním byla dostačující. Ale přijde mi, že někdy věci dost zlehčuje. Snaží se vtipkovat na vážná témata a nebo na vaše pocity řekne “to je život, co čekáte?” No, asi bych spíš čekala více pochopení z jeho strany.

Umístění: Ordinace spec. - psychiatrie VIA SANA Jiný

S panem doktorem Doležalem jsem velmi spokojena. Schůzky jsou vždy včas, pokud potřebuji nový recept, vždy ho dostanu maximálně do jednoho dne a má příjemné vystupování a skvělý přístup. Určitě bych doporučila.

Doktor Doležal mi velmi pomohl a to tak, že jsem ani netušila, jak dobře se můžu mít. Co je ale u psychiatra neméně důležité než u jiného lékaře, je spolupráce pacienta / pacientky. Já jsem se prostě chtěla dát do kupy a on mi pomohl. Funguje to už spoustu let a za sebe tedy mohu tohoto doktora vřele doporučit.

Před lety mě nechal v středně-těžké depresi a doporučil mi jít na plný úvazek pracovat, ačkoliv jsem stěží zvládala pro špatnou psychiku studium. Trpím navíc už od základky sociální fobií a on mi radil, abych dělala ve velkých kolektivech, ačkoliv jsem stěží došla k němu, jak jsem se bála. O mé depresi trvdil, že jsem líná a chci se válet, prý si vymýšlím a jde mně jenom o užívání života! Ležela jsem doma dva roky, starali se o mě příbuzní, nic se nelepšilo a musela jsem vyhledat jinou lékařku. Skončila jsem v invalidce - onemocnění se prý stalo chronickým. Kromě toho mám dost závažných tělesných nemocí, tomu se jenom smál a zlehčoval to, ačkoliv mám od mala změněnou pracovní schopnost, nyní ZTP. To co slíbil v sezení, nedodržel a jak jsem se ozvala, svaloval všechny svoje chyby na mě, místo aby přiznal chybu. Nenechal si říct nic o mých problémech, prý je mu to všechno dávno jasné -sám asi stěží ví, jak se tělesné nemoci projevují a ovlivnují duši, ani mi nevěřil - ale zprávu od operatéru si odmítnul přečíst. Během studia jsem musela několikrát přerušit, byla jsem operována se závažnou diagnozou - dle Doležala jsem líná! Nesnásím tohoto doktora. Nedoporučuji.

Jsem velmi nespokojena s doktorem.Takže přecházím k jinému.Toto není doktor.Nikdy mi nic neporadil ba naopak jsem se ještě více trápila a byla zoufalá.A doktor by se měl snažit Vám pomoci a nenechavát Vás na holičkách at se s tím perete sami.Vím že to není jen o práškách ale někdy to opravdu nejde.Co jsem chtěla to jsem napsala.Záleží na Vás jak se rozhodnete.Ale já ho nedoporučuji!!!

Před několika lety jsem měla vážné psychické problémy a díky panu Doležalovi jsem se mohla plně zapojit do běžného života.
Děkuji.

jsem velice spokojen s timto lékařem,docházel jsem k němu před několika roky a velice mi pomohl.