V Podzámčí 257, Blatná
Gynekologicko - porodnická ambulance (mapa)

Radomyšlská 336, Strakonice
Nemocnice Strakonice, a.s. (mapa)

Umístění: jiné místo Těhotenství

Pan doktor je skutečně člověk na svém místě. Jsem z něj nadšená nejen jako z lékaře, ale i jako z člověka. Vždy milý, důsledný, profesionální .. je radost k němu chodit.

Umístění: Gynekologicko - porodnická ambulance

Pan doktor je opravdu clovek na svem miste. Vzdy jsem u nej absolutne spokojena a nemenila bych a to dojizdim z Prahy.

Pan doktor je skutečně špička mezi gynekology a že jsem jich vystřídala mnoho. Jen mi vadí ty poplatky, když se léčíte s něčím dlouho, je to záhul. A Hlavně má na dveřích napsáno, že těhotenský ultrazvuk je zdarma, přesto po mě sestřička vždy chtěla dost peněz a navíc pokaždé jinou částku. Je mi jasné , že za kvalitu se platí , ale chybí mi u něj ceník služeb. Jinak na pana doktora nemam opravdu jednou vítku, je specialista a má lidský přístup.

Pan doktor Razak je skvělý lékař i člověk! Je velice ochotný, pečlivý, vše srozumitelně vysvětlí, vždy se člověku naplno věnuje. Dokáže povzbudit a dodat optimismus, když člověk potřebuje. Díky jeho péči nám nyní v postýlce spinká náš chlapeček. Jsem panu doktorovi velice vděčná za to, jak mi pomohl!
Sestřička je též skvělá, má můj velký obdiv, jak bravurně zvládá velké množství pacientek.

Muj nejoblíbenější doktor moc mne pomohl neda se ta chvála popsat jak je velká

Pan MUDr. Ibrahim Razak je dle mého názoru vynikající člověk a odborník. Je možné se mu s čímkoli svěřit a na cokoli zeptat. Což je pro nás ženy hodně důležité. Při vyšetření, v těhotenství, na ultrazvuku vše vysvětlí a ukáže. Nikdy jsem neměla pocit, že by se mi nedostatečně věnoval, nebo, že by ho tlačil čas. Ještě jsem se s příjemnějším lékařem nesetkala a ráda bych mu poděkovala za péči, kterou mi v průběhu mého prvního těhotenství a porodu věnoval. Lékaře mohu jen vřele a upřímně doporučit!!!

Jsem nejspokojeněší z pacientek pana doktora. Jeho péče, přístup a profesionalita mi stojí i za větší dojíždění(30km)...Sestřička je v pohodě a že někdy v tom fofru nemá náladu?...každá máme "své dny blbec".....a i my někdy nejsme přijemní pacienti když nás něco trápí....
Že se někdy v čekárně dlouho čeká je fakt, ale pro mne v podstatě i důkaz, že jsem pacientkou "nej" lékaře....
Co se týká vybírání poplatků, bylo mi při registraci vysvětleno že jde o poplatky za použití odborných přístrojů díky jejichž vlastnictví Vás nemusí pan doktor odesílat na odborná vyšetření na jiná (vybavená)pracoviště.
Takže tím šetří i Vaše náklady na případné cestování, vzhledem k cenám oněch přístrojů to naprosto chápu . Tohoto lékaře nenavštěvuje člověk tak často aby to byl problém zaplatit. Byla jsem i pacientkou v nevybavené ordinaci, takže přesně vím o čem mluvím.
Děkuji pane doktore Razaku za vaši empatii, pečlivost, profesionalitu a zůstaňte jaký jste..., setřičce děkuji za stoický klid s jakým zvládá nával pacientek a přeji trpělivost které logicky časem a lety ubývá...
Vaše spokojená pacientka Ivana Hejlíková :)

Pan doktor Razak je podle mého nejlepším gynekologem široko daleko, je milý, ohleduplný a vstřícný.Jsem ráda že máme u nás v Blatné takovou kapacitu jako je on, nevyměnila bych ho za žádného jiného lékaře.Pane doktore sme štastni, že Vás tu máme.

Pan doktor je velice milý, příjemný člověk, pro pacientky pravý odborník.Vždy mám pocit perfektně odvedené práce, důvěřuji mu.Dovede se vcítit do pocitů pacienta, trpělivě vysvětluje a hledá optimální řešení. Je výborný operatér.Děkuji za příkladnou péči.

Pan doktor je výborný lékař,ale také člověk.Už bych nikdy neměnila.Jsem na 100% spokojená.A moc děkuji i za to,že mě mohl odrodit.Je pravda,že se někdy dlouho čeká v čekárně,ale já si radši počkám,než abych šla jinam.A paní sestřička je taky hodná a příjemná a někdy jí dokonce i závidím,že vydrží takový blázinec s nadhledem.Moc jim děkuji za ochotu i péči.

Umístění: jiné místo Těhotenství

Umístění: Gynekologicko - porodnická ambulance

Muj nejoblíbenější doktor moc mne pomohl neda se ta chvála popsat jak je velká

Vaše spokojená pacientka Ivana Hejlíková :)