Ibrahim Razak, gynekolog Blatná

MUDr. Ibrahim Razak

Uložit

Gynekolog Více

57 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresy (2)

V Podzámčí 257, Blatná
Gynekologicko - porodnická ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí
Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
T
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo Těhotenství

Pan doktor je skutečně člověk na svém místě. Jsem z něj nadšená nejen jako z lékaře, ale i jako z člověka. Vždy milý, důsledný, profesionální .. je radost k němu chodit.


Ověřeny pacient
Umístění: Gynekologicko - porodnická ambulance

Pan doktor je opravdu clovek na svem miste. Vzdy jsem u nej absolutne spokojena a nemenila bych a to dojizdim z Prahy.


Ověřeny pacient

Pan doktor je skutečně špička mezi gynekology a že jsem jich vystřídala mnoho. Jen mi vadí ty poplatky, když se léčíte s něčím dlouho, je to záhul. A Hlavně má na dveřích napsáno, že těhotenský ultrazvuk je zdarma, přesto po mě sestřička vždy chtěla dost peněz a navíc pokaždé jinou částku. Je mi jasné , že za kvalitu se platí , ale chybí mi u něj ceník služeb. Jinak na pana doktora nemam opravdu jednou vítku, je specialista a má lidský přístup.


Ověřeny pacient

Pan doktor Razak je skvělý lékař i člověk! Je velice ochotný, pečlivý, vše srozumitelně vysvětlí, vždy se člověku naplno věnuje. Dokáže povzbudit a dodat optimismus, když člověk potřebuje. Díky jeho péči nám nyní v postýlce spinká náš chlapeček. Jsem panu doktorovi velice vděčná za to, jak mi pomohl!
Sestřička je též skvělá, má můj velký obdiv, jak bravurně zvládá velké množství pacientek.


L
Ověřeny pacient

Muj nejoblíbenější doktor moc mne pomohl neda se ta chvála popsat jak je velká


R
Ověřeny pacient

Pan MUDr. Ibrahim Razak je dle mého názoru vynikající člověk a odborník. Je možné se mu s čímkoli svěřit a na cokoli zeptat. Což je pro nás ženy hodně důležité. Při vyšetření, v těhotenství, na ultrazvuku vše vysvětlí a ukáže. Nikdy jsem neměla pocit, že by se mi nedostatečně věnoval, nebo, že by ho tlačil čas. Ještě jsem se s příjemnějším lékařem nesetkala a ráda bych mu poděkovala za péči, kterou mi v průběhu mého prvního těhotenství a porodu věnoval. Lékaře mohu jen vřele a upřímně doporučit!!!


J
Ověřeny pacient

Jsem nejspokojeněší z pacientek pana doktora. Jeho péče, přístup a profesionalita mi stojí i za větší dojíždění(30km)...Sestřička je v pohodě a že někdy v tom fofru nemá náladu?...každá máme "své dny blbec".....a i my někdy nejsme přijemní pacienti když nás něco trápí....
Že se někdy v čekárně dlouho čeká je fakt, ale pro mne v podstatě i důkaz, že jsem pacientkou "nej" lékaře....
Co se týká vybírání poplatků, bylo mi při registraci vysvětleno že jde o poplatky za použití odborných přístrojů díky jejichž vlastnictví Vás nemusí pan doktor odesílat na odborná vyšetření na jiná (vybavená)pracoviště.
Takže tím šetří i Vaše náklady na případné cestování, vzhledem k cenám oněch přístrojů to naprosto chápu . Tohoto lékaře nenavštěvuje člověk tak často aby to byl problém zaplatit. Byla jsem i pacientkou v nevybavené ordinaci, takže přesně vím o čem mluvím.
Děkuji pane doktore Razaku za vaši empatii, pečlivost, profesionalitu a zůstaňte jaký jste..., setřičce děkuji za stoický klid s jakým zvládá nával pacientek a přeji trpělivost které logicky časem a lety ubývá...
Vaše spokojená pacientka Ivana Hejlíková :)


M
Ověřeny pacient

Pan doktor Razak je podle mého nejlepším gynekologem široko daleko, je milý, ohleduplný a vstřícný.Jsem ráda že máme u nás v Blatné takovou kapacitu jako je on, nevyměnila bych ho za žádného jiného lékaře.Pane doktore sme štastni, že Vás tu máme.


M
Ověřeny pacient

Pan doktor je velice milý, příjemný člověk, pro pacientky pravý odborník.Vždy mám pocit perfektně odvedené práce, důvěřuji mu.Dovede se vcítit do pocitů pacienta, trpělivě vysvětluje a hledá optimální řešení. Je výborný operatér.Děkuji za příkladnou péči.


J
Ověřeny pacient

Pan doktor je výborný lékař,ale také člověk.Už bych nikdy neměnila.Jsem na 100% spokojená.A moc děkuji i za to,že mě mohl odrodit.Je pravda,že se někdy dlouho čeká v čekárně,ale já si radši počkám,než abych šla jinam.A paní sestřička je taky hodná a příjemná a někdy jí dokonce i závidím,že vydrží takový blázinec s nadhledem.Moc jim děkuji za ochotu i péči.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti