Hynek Procházka, gynekolog Mladá Boleslav

MUDr. Hynek Procházka

Gynekolog Více

V. Klementa 147, Mladá Boleslav
Oblastní nemocnice Mladá Boleslav

Jen díky němu porod dopadl dobře, doufám že se s lékařkou která mě původně měla rodit už nikdy nepotkám... Jako prvorodička jsem nesmírně ráda, že ještě aspoň občas narazíte na doktora který se chová jako doktor, jedná s pacientem jako s člověkem a hlavně - doktor který VÍ co má dělat....

Dobrý den,dnes jsem měla tu možnost se setkat s panem doktorem a opravdu na mě zapůsobil profesionálním přístupem a byl velice příjemný. Velice děkuji

Měla jsem obrovské štěstí a čest potkat se s panem doktorem při návštěvě ambulance na gynekologicko-porodnickém oddělení, kde jsem vyhledala pomoc při aktuních potížích v neděli v podvečer. Pan doktor na mě zapůsobil úžasným dojmem už když vstoupil do dveří. Nikdy předtím jsem ho neviděla a přitom jsem měla pocit, že ho znám už léta. Jeho přístup byl na dnešní dobu neuvěřitelně lidský, rázem ze mě spadla polovina strachu, se kterou jsem do ordinace vstupovala a i díky sestřičce, která byla neméně příjemná jsem málem zapomněla na moje problémy. Škoda, že takových lékařů není víc. Děkuji pane doktore.

Pan doktor mě rodil císařským řezem.porod byl bez komplikací,jizva,které jsem se tak bála je doslova nádherná.moc vám děkuji pane doktore.Syn je úžasný...

S panem doktorem jsem se setkala pouze 2x.Poprvé,ve 20.týdnu druhého těhotenství při ultrazvuku.Z tohoto setkání jsem měla rozpačité pocity,jelikož pan doktor zřejmě zaučoval mladšího kolegu,takže spíše jemu ukazoval a mluvil odborně,takže já s rodinou,která se byla podívat se mnou na miminko,jsme z toho neměli skoro nic oproti prvnímu těhotenství.Naproti tomu mě potom rodil a to si"napravil reputaci".Byla jsem maximálně spokojená,velice profesionální přístup,pan doktor moc milý,laskavý.Při příjmu mi hned nabídl ulehčení porodu,jelikož první porod byl těžký a syn byl přidušen.Díky tomu byl můj druhý syn na světě rychleji,za což panu doktorovi děkuji.Doporučuji.

Výborný a zkušený lékař!!! Vděčíme mu za záchranu naší dcery při komplikovaném porodu vedeném jinou nezkušenou lékařkou.

Pan doktor Hynek Procházka.......lepšího člověka jsem si u porodu nemohla přát. Všem doporučuji.

Výborný lékař,vděčím mu za vnoučka,děkuji pane doktore

Doktor Procházka je nesmírně schopný, erudovaný, empatický , neuvěřitelně vstřícný, milý a obětavý lékař,při tom všem až neskutečně skromný a příjemný, naprosto úžasný člověk , být v jeho péči je opravdu obrovskou výhrou.

Vynikající lékař,obětavý,ohleduplný,super porodník,prostě člověk na správném místě.Vřele doporučiji je to prostě PAN DOKTOR