Praktický lékař pro dospělé
Jáchymovská 1374, Ostrov

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Péče o maminku

Velká spokojenost s tímto lékařem .Měla jsem v péči maminku ležáka po mrtvici celkem 3a půl roku . Bez problému ji na rozdíl od jiného lékaře vzal do evidence a kdykoliv jsem něco potřebovala byl velmi ochotný a maminku přijel zkontrolovat a vyšetřit. Jemu patří velký dík a vřele ho doporučuji. děkuji Koudelová Eva

Děkuji za kvalitní péči, laskavost, kladný přístup. Vím že jsem lajda na své zdraví, ale Vy jste můj strážný ,, anděl". Děkuji Dana Forgáčová

Velice děkuji uživateli Zdrávas maria za hodnocení. Právě díky níže popsanému přístupu jsem si pana doktora vybrala a jsem s ním spokojená. Psychika, zdravé jídlo, otužování a sem tam bylinky jsou dobrým začátkem, jak si neškodit. Nemám zkušenost s léčbou závažných onemocnění u tohoto lékaře, chtěla jsem ale poukázat na to, že i relativně slabé hodnocení může být pro někoho užitečné, protože takový přístup považuje za předost. Lenka K.

Vstřícný a rozumný doktor, neordinuje žádné zbytečné léky a nepronáší žádné zbytečné poučky. Člověk na správném místě.

Děkuji za dosavadní péči a přeji hodně spokojených pacientů. Příjemné prostředí a ochota , profesionalita .Děkuji.
MVDr. Lenka Müllerová

Děkuji za to, že mě Mudr.Hynek poslal s dýchacími obtížemi na vyšetření do nemocnice, nikoli domů s léky.Ani v nemocnici zpočátku rentgen plic nic neukázal. Až následný den byla na CT odhalena oboustranná embolie plic.Včasná léčba srážlivosti krve mě vrací do života. Díky Vám,
Pane doktore. učitelka Mgr. Jana Kindlová

Pan doktor Hynek?Kdo pod ruku mu příjde do roka nejspíš zhyne.Ptáte se proč?Všechno je to psichycké,používejte bylinky,otužujte se ,cvičte,jeste zdravě.Vyléčí vás za pět minut a makat líná bando.Zádný vyšetření, naco,nemáte na to věk.Jste prostě simulant a to je nemoc.Ehm.Po létech bojování o každé vyšetření se dozvíte.že umíráte na selhání organizmu neléčených infekcí.

Mudr Hynek je nejlepsi lekar co splnuje Hypokratovu prisahu jeho zajima zdravi pacienta predevsim a pristup ne urovni vysoke a setra je uzasna ten kolektiv by mel dostati cenu za peci a leceni neni to ten z radi co studuji 5let a pote jen vypisuji recepty ale pan Hynek je vskutku pan doktor s velkym -P- takovyychto je malo jemu preji dlouha leta a spokojenost -Ruzicka Martin zdravotni potreby Petricko

Vstřícný a rozumný...

Vstřícný, rychlý, efektivní.