Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Nerada chodím k této paní doktorce, min. rok v létě jsme za ní tři dny chodila s horečkama, zvracením a průjmem, mysleli jsme si, že mám slepé střevo, nicméně, paní doktorka mi řekla, že to nic nebude, že mám jen zaražené prdy, vzala mi krev, nacož mi odvětila, že mám zvýšené něco v krvi, což napovídalo tomu, že to je nějaký zánět. Další den mě teda pani doktorka poslala na vyšetření do nemocnice a u toho řekla, že to slepé střevo na 100% není, že jsou to jen zaražené prdy. Přijela jsem do nemocnice a okamžitě jsem šla na sál, prý jsem měla štěstí, že mi to neprasklo.

Nechci zde znectívat uvedenou lékařku, už k ní hodně dlouho nechodím. Našla jsem si skvělého lékaře a jsem spokojená. Přeci jen se tu ale zmíním o jedné dost špatné zkušenosti s paní doktorkou. Nejen, že jsem dle ní byla cvok a simulant, ale zpochybnila i výsledky vyšetření odborných lékařů. Jak bych mohla simulovat opary a každoměsíční rýmu, zcela nechápu. Nakonec z toho byla porucha buněčné imunity, což jsem si prý namlouvala, stejně jako roztroušenou sklerozu. A to i přes písemné zprávy. S pozdravem simulantka

Připojuji se k ostatním s negativním hodnocením. Jedno jedinkrát jsem k doktorce Zamazalové musela, protože můj lékař měl dovolenou. To, že ze dne na den chodim s obtížemi a je mi zle ji vůbec nezajímalo, když jsem jí sdělila, že náš závodní lékař mi diagnostikoval goreliózu a předává mě i s neschopenkou mému obvodnímu lékaři ji nazajímalo. Odmítla mě ošetřit a sdělila mi ať jdu zpět k závodnímu lékaři, to že byl ve Varech ji nijak nezajímalo. Naštěstí závodní lékař zařídil vše i přes telefon, díky bohu. K doktorce Zamazalové už nikdy!!!

Nejhorší lékař co znám

Tak pro pořádek - ubohej mejl od ? " No vsichni tu kritizujete pani doktorku. Ja jsem se u ni nikdy nesetkala s nedostatecnou peci. Naopak pri problemu mi preventivne dela krevni obraz a posila na ruzne vysetreni k odbornikum. Ale nikdo vas u ni nedrzi, muzete ji zmenit a prestat kritizovat. Ja bych se osobne podepsala, kdybych ji kritizovala, coz mi tady chybi u vsech zucastnenych. Takova anonymni kritika se nepocita, otazkou je, zda-li jste schopni takovou kritiku rici primo pani doktorce, ci zminovane sestre nebo se alespon PODEPSAT."
Nevím jaká anonymní kritika se počítá, ale autor(ka), aniž by tyto dvě OSOBNOSTI české medicíny kritizovala - se nepodepsala, proč?.Podepište se osobo, jakehokoliv pohlaví, asi to bude žena (?). Já tuto kritiku paní doktorce klidně řeknu, protože to jest člověk jako já a pro mne obě dvě zde citované dámy ZAMAZALOVÁ a ĎURICOVÁ nepředstavují absolutně lidi, kteří svým mozkem někdy něco dokázali.PANÍ DOKTORKA a PANÍ SESTRA- TFUJ TAJBL. René Sýkora,Pilníkov

Musím souhlasit, se vším, co je tu napsáno. I já nemám dobré zkušenosti s p. doktorkou. Podle ní mám všechno z přepracovanosti. Léčba typu Brufen na cokoli, ta je dost dobrá. Pokud potřebuju, vyhledám si specialistu sama. A myslím, že dělám dobře. A sestra ? No coment!

na tuhle pani doktorku jak si rada necha rikat si opravdu dejte bacha nekdy jeji radoby diagnoza vam muze spis ublizit nez vam pomoci. pri navsteve teto lekarky je prvni veta co vam je a jak si urcite co vas vlastne boli zacne vysvetlovat ze je to hloupost a na zivote vas to neohrozi. diky teto skvele diagnoze jsem ja osobne skoncila v prazske nemocnici par krůcku od nejhorsiho.....A sestra? to nema smysl komentovat. Mimo jine komu z vas dala doklad o zaplaceni regulacniho poplatku??? skymkoliv mluvim jsou na tom stejne jako ja - daji penize a ty se ukladaji pouze do hrnecku ....... na copak si asi tahle dvojka spori?

připojuji se s "pozitivním" hodnocením naší milé paní doktorky Zamazalové - na křeče v břiše trvající čtrnáct dní doporučila algifen a dietu, bez jakéhokoli vyšetření, naštěstí jsem to rozchodila bez následků, a navíc, nevím, proč kritizovat někoho tak šikovného jako je ona - kdo jiný zvládne vyšetřit, zda má pacient křečové žíly, bez toho, aby mu doporučil zout si kozačky sahající po kolena a u plně oblečeného pacienta s anamnézou atopický ekzém konstatuje, že žádný nevidí, takže si patrně celý život asi vymýšlí! Máme se to ale dobře, že máme paní doktorku s rentgenovým zrakem... jen se modlím, aby mě někdy nepotkala vážnější choroba, s ní by to byla asi rovnou vstupenka do rakve...

_

Když jsem se přestěhovala a přešla k paní doktorce, byl to pro mě vážně šok! Hodinové čekání je výhra, často si není kam sednout. Sestra má k milé a příjemné bytosti opravdu hodně daleko, evidentně ji přítomnost pacientů silně obtěžuje. Jednou jsem přišla z práce hodinu před koncem ordinační doby. Podotýkám, že v čekárně nikdo nebyl. A ta "neskutečně milá" dáma se mě snažila vyhodit s tím, že neví, jestli mě paní doktorka ještě stihne vyšetřit! Také byl problém s lístkem na peníze, sestřička nevěděla, jestli to jde, tak mi ho pro jistotu nedala. Samozřejmě, že to šlo... všude jinde to jde. No a paní doktorka, to je případ sám pro sebe. Naprosto nezúčastněná, bez výrazu, všechno, co jí řeknu podle jejího názoru není možné. Alergii, kterou mám od malička podle ní nemám. Léky, které se nesmí brát při kojení, mi samozřejmě napsala. Všechno svádí na stres. Jdu k ní maximálně jednou za rok, když potřebuji lék na recept. Jinak si beru dovolenou a léčím se sama. Vždy se cítím jako největší simulant, protože ve třiceti mi prostě nic být nemůže!