náměstí Republiky 63, Žďár nad Sázavou
Ženská lékařka

Umístění: Ženská lékařka gynekologické vyšetření

Paní doktorka mě k sobě do ordinace ochotně přijala s problémy, se kterými mi nebyl nikdo schopen kloudně poradit.
Vždy je věcná, laskavá a profesionální. Vše mi vysvětlí, dokonce odpovídá na elektronické dotazy a to velice rychle a obsáhle. Je velice moderní, veškerá komunikace s paní doktorkou včetně objednání a předání receptů probíhá elektronicky.
I když mě jiní doktoři strašili svými prognózami, paní doktorka bez emocí a věcně shrnula všechna fakta a vždy mě uklidnila.
I díky pohodě díky jejímu přístupu k ní teď chodím do těhotenské poradny a nadále si ji nemůžu vynachválit. Moc děkuji!

Umístění: Ženská lékařka preventivní prohlídka a zákrok

Velmi profesionální a lidský přístup, bez nepříjemných pocitů z vyšetření a vždy s vysvětlením. Zákrok v havlíčkobrodské nemocnici naprosto podle očekávání. Velmi doporučuji.
Pouze jedna starší sestra komunikuje odměřeně a nepříliš přátelsky, ostatní sestry vždy bez problému.

Snad jsem se ještě nikdy nesetkala s takovou
specialistkou, odbornici ve svém oboru, a že jsem si toho po nemocnicích prošla nemálo.
Jinam už NE!!!
Přístup sestřiček i samotné paní doktorky Heleny Maškové opravdu exclusiv.
K paní Mašková mám velikou důvěru a to i k sestřičkám, p. MAŠKOVÁ udělala pro mne samotnou, hrozně moc.
Děkuji Milušková

Děkuji paní MUDr.Heleně Maškové za operační zákrok - laparoskopie v Okresní nemocnici Havlíčkův Brod.Cením si nejen jejích odborných lékařských znalostí,ale především lidského přístupu k pacientovi.Děkuji Ing.Ivona Chrbolková,Havlíčkův Brod

Skvělá doktorka!!Moc mi pomohla,když jsem dvakrát potratila,díky ní čekám už druhou dceru.Takže doporučuji:-)

Paní doktorka je vynikající lékařka, ale hlavně i člověk. Máme já i dcera jen ty nejlepší zkušenosti s pí. doktorkou už několik let. Absolvovala jsem i pod jejím vedením i operaci. Nenechám na ni jako na lékařku, na její profesionalitu a mimo jiné také její přístup k pacientovi dopustit. Vážím si ji jako odborníka, ale je to nesmírně hodná a ochotná lékařka. S některými negativními hodnoceními rozhodně nesouhlasím a také popisu nevěřím už z toho důvodu, že mnoho mých kamarádek k MUDr. Maškové chodí a jsou s její prací také velmi spokojeni. V tomto případě mi mnohé příspěvky příjdou neobjektivní.

Jen ty nejlepší zkušenosti.

dlouhé čekaci doby i přes obj.,protivny personal.nedoporučuji.

F

Zpráva pro nastávající tatínky - moje osobní zkušenost s paní doktorkou Maškovou starší: S manželkou jsem šel na screening, který si před tím zaplatila, abych se jako "zodpovědný" otec podíval jak prospívá naše děťátko. Absolutní ztráta času, kdybych si radši přispal, udělal jsem lépe. Dorazili jsme na 8 hod. dle objednání. Do 9 hod. jsme se v čekárně stále dívali na televizi resp. reklamy (což mě pomalu přivádělo k šílenství - na vysvětlenou - nemám rád televizi a úplně jsem alergický na reklamy). Přístup paní Maškové starší mi přišel striktně "zdravotnický", ale lidsky velmi odtažitý. Na naše přání o sdělení pohlaví, reagovala otázkou jestli je to pro nás důležité (to je snad naše věc nebo ne?!) Informace: "srdce mu bije" je sice potěšující, ale kvůli tomu fakt na screening nemusíte. Konkrétní dotaz paní doktorka zřejmě zodpoví, ale pokud nemáte předem připravený seznam otázek tak jsou to podle mě vyhozené peníze a ztráta času. Navíc jsem byl na manželku naštvaný (úplně zbytečně), že mě vůbec požádala, abych něco takového podstoupil. Pozitvní na celé věci je, že už tam nikdy nepůjdu :-)

Nejlepší doktorka pod sluncem :-)