MUDr. Helena Mašková

Žďár nad Sázavou, Havlíčkův Brod 2 adresa

Ženská lékařka
náměstí Republiky 63, Žďár nad Sázavou

Umístění: Ženská lékařka Jiný

Paní doktorka Mašková je vážně profesionál. Člověk od ní odchází s klidem v duši. Vše krásně vysvětlí, je příjemná, důsledná . Jsem ráda, že mohu být její pacientkou a kdyby bylo potřeba, dojížděla bych za ní třeba půl světa. Více takových doktorů , jako je ona :)

Umístění: Ženská lékařka Jiný

Za mě naprosto skvělá paní doktorka. Milá, ochotná, pečlivá, vše vysvětlí.
Vyšetření nijak nepříjemná. Mám k ní opravdu důvěru.

Umístění: Ženská lékařka gynekologické vyšetření

Paní doktorka mě k sobě do ordinace ochotně přijala s problémy, se kterými mi nebyl nikdo schopen kloudně poradit.
Vždy je věcná, laskavá a profesionální. Vše mi vysvětlí, dokonce odpovídá na elektronické dotazy a to velice rychle a obsáhle. Je velice moderní, veškerá komunikace s paní doktorkou včetně objednání a předání receptů probíhá elektronicky.
I když mě jiní doktoři strašili svými prognózami, paní doktorka bez emocí a věcně shrnula všechna fakta a vždy mě uklidnila.
I díky pohodě díky jejímu přístupu k ní teď chodím do těhotenské poradny a nadále si ji nemůžu vynachválit. Moc děkuji!

Umístění: Ženská lékařka preventivní prohlídka a zákrok

Velmi profesionální a lidský přístup, bez nepříjemných pocitů z vyšetření a vždy s vysvětlením. Zákrok v havlíčkobrodské nemocnici naprosto podle očekávání. Velmi doporučuji.
Pouze jedna starší sestra komunikuje odměřeně a nepříliš přátelsky, ostatní sestry vždy bez problému.

Snad jsem se ještě nikdy nesetkala s takovou
specialistkou, odbornici ve svém oboru, a že jsem si toho po nemocnicích prošla nemálo.
Jinam už NE!!!
Přístup sestřiček i samotné paní doktorky Heleny Maškové opravdu exclusiv.
K paní Mašková mám velikou důvěru a to i k sestřičkám, p. MAŠKOVÁ udělala pro mne samotnou, hrozně moc.
Děkuji Milušková

Děkuji paní MUDr.Heleně Maškové za operační zákrok - laparoskopie v Okresní nemocnici Havlíčkův Brod.Cením si nejen jejích odborných lékařských znalostí,ale především lidského přístupu k pacientovi.Děkuji Ing.Ivona Chrbolková,Havlíčkův Brod

Skvělá doktorka!!Moc mi pomohla,když jsem dvakrát potratila,díky ní čekám už druhou dceru.Takže doporučuji:-)

Paní doktorka je vynikající lékařka, ale hlavně i člověk. Máme já i dcera jen ty nejlepší zkušenosti s pí. doktorkou už několik let. Absolvovala jsem i pod jejím vedením i operaci. Nenechám na ni jako na lékařku, na její profesionalitu a mimo jiné také její přístup k pacientovi dopustit. Vážím si ji jako odborníka, ale je to nesmírně hodná a ochotná lékařka. S některými negativními hodnoceními rozhodně nesouhlasím a také popisu nevěřím už z toho důvodu, že mnoho mých kamarádek k MUDr. Maškové chodí a jsou s její prací také velmi spokojeni. V tomto případě mi mnohé příspěvky příjdou neobjektivní.

Jen ty nejlepší zkušenosti.

dlouhé čekaci doby i přes obj.,protivny personal.nedoporučuji.