Lidická 1462, Hořovice
Dermatovenerologická ordinace

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

K paní doktorce jsem v mládí chodil několik let. Nevyléčila. Přístup milý a lidský, ale jen jedna, neúčinná, metoda léčení... na vše a vždy kortikoidy.

Paní doktorka problém vysvětlí,věnuje se na 100%,spokojenost

To jsem k paní doktorce nemusela chodit. Když jsem sdělila svůj problém, tak řešení bylo takové, že mi dala leták a at si jdu lék koupit. Když jsem jí řekla, že jsem k ní nemusela chodit a mohla jít rovnou do lékárny, sdělila mi, že lék neumí napsat. V lékarně jsem zaplatila 460,- Kč a bylo mi sděleno, že běžně mastičku s tímto složením míchají. Při 2. kontrole jsem to paní doktorce tlumočila a ta mi dala tentokrát recept s dodatkem, že už nebudu nic doplácet. Opět neměla pravdu, doplatila jsem 42,- Kč (+30,-). Na co potom máme doktory, když neléčí, ale rozdávají letáky?

PŘÍJEMNÁ LÉKAŘKA S VELMI OCHOTNÝM PŘÍSTUPEM K PACIENTOVI.VŽDY POMOHLA A VYSVĚTLILA CELÝ PROBLÉM.JEN KDYBY BYLO TAKOVÝCH LÉKAŘŮ VÍCE.PETR KONEČNÝ

Paní doktorka je velmi příjemná, a ochotná. Pomohla mě, a když jsem potřebovala k ní se synem, stačilo domluvit konkrétní hodinu a vzala nás, aby jsme nemuseli čekat. Moc doporučuji.K.Nová

Nejlepší lékařka co znám, a vždy mě vezme přednostně :D

vůbec mi nepomohla. přijde mi, že na všechno používá jednu metodu léčení

S pani doktorkou jsme velmi spokojeni.
Rodina Jirouchova.

Pani doktorku velmi doporučuji, má skvělý přístup, vždy mi vše ochotně vysvětlila, poradila a pomohla mě i mému synovi. Moc díky.