Helena Losertová, pediatr Olomouc

Helena Losertová

Pediatr Více

Komenského 22, Olomouc

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Názory

na paní Losertovou jsem se obrátila se synem (1,5) jako na zastupujícího lékaře naší peditričky. prvotní diagnóza ´chřipka´. při kontorle, kdy ustoupily teploty a přetrval kašel, po pouhém poslechu ta paní (jakože doktorka) předepsala antibiotika (500; dávka pro dospělého 625). Na mé upozornění, že syn kvůli prokázanému koku v krku měl antibiotika před 1,5 měsícem se na mě pouze obořila, že ona s tím nic neudělá.
okamžitě jsem si sama zařídila vyšetření CRP (zabralo to 5 min), které neprokázalo bakterii, takže předepsaná antibiotika by na virózu malého neměla žádný vliv a jen by jeho organismus zatížila!
ani se nedivím, že paní doktorka příjímá nové pacienty. spíš je s podivem, že s jejím přístupem ještě může ordinovat, a navíc jako dětský lékař!!! možná má vztah k dětem, ale odpovědnost vůči jejich zdraví ta paní zcela postrádá!!!
veškeré výše uvedené mám podložené lékařskou zprávou paní losertové i výsledky testů, které jsem si musela zařídit sama, jelikož ta paní to nepovažovala za nutné.

Včera jsem musela k paní doktorce Losertové, jelikož paní doktorka Procházková tam nebyla. Už dřív, když si mě sestřička aniž bych chtěla, vzala na odběr k sobě a píchala mi to na dvakrát, protože jí to nešlo, potom mi zůstala na ruce modřina, na riflích krev. A včera, vyšla paní s malou holčičkou a zavřela. Tak jsem šla a zaklepala jsem, jelikož jsem myslela, že zavřely třeba omylem. Vylezla sestřička a ta mi ještě celkem slušně řekla ať počkám až si paní doktorka něco dopíše. A paní doktorka bez pozdravu po mě začala pomalu ječet jestli bych příště laskavě mohla počkat a podobně. Tak jsem tam tu chvilku přetrpěla a šla jsem. Bratrovi nenapsala žádné prášky a ten po týdnu skončil s přechozenou chřipkou u paní doktorky Procházkové na antibiotikách. Nedoporučuji !!

Velmi dobrá a zkušená lékařka, vyslechne vás, v klidu vyšetří, vysvětli vše a je příjemná. Sestřička je velmi ochotná a šikovná. Má skvělý vztah k dětem.

výborná doktorka, velmi příjemná, jsem spokojená i se sestřičkou, mohu jen doporučit :)