Umístění: Kožní ordinace

Nejlepší paní doktorka, vždy bez mrknutí oka stanoví diagnozu a předepíše ideální léčbu s doplatkem pár korun, uklidní, pochopí...

Klatovská tř. 16, Plzeň
Kožní ordinace (mapa)

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Umístění: Kožní ordinace

Přišel jsem k paní doktorce bez jakéhokoli doporučení a s vleklými potížemi. Čtyři roky se léčím na praskající kůži na patě, až jsem už bolestí nemohl chodit. Postupně jsem navštívil pět lékařů, každý mi dával něco jiného a drahého a nemoc se zhoršovala. Nepomáhaly ani babské recepty, sádlo, domácí mastičky všeho druhu, zkrátka nic. Paní doktorka se podívala, a aniž by dlouze přemýšlela, napsala recept. Za tři léky jsem zaplatil 6 kaček (čtete dobře)a do deseti dnů mám na patě novou, hladkou pokožku. Pro mě je to zázrak a děkuji kouzelné paní doktorce. Vilém

Já chodím k paní doktorce Landové už 15 let a jsem s ní velmi spokojená.Je na profesionální úrovni a má příjemné vystupování.Vždycky se mi snaží pomoci a problém vyřešíme.Loučíme se pokaždé s úsměvem.Mohu doporučit. Jarka

Bohužel, musím říct, že s touto doktorkou jsem spokojená nebyla, pouze na začátku, když jsme sepisovali kartu, bylo vše v pořádku, takže jsem měla radost, ale poté se chovala arogantně a měla jsem často pocit, že mně odbyla, dokonce mi i párkrát "vynadala", například, když jsem nedala na její radu, kde zakoupit předepsané léky (jelikož mi nevyhovovala, tu co mi poradila) A jednou jsem neměla u sebe drobné na poplatek, tak jsem si běžela rozměnit, přinesla jsem jí to a při další návštěvě za půl roku, mi vyčetla, že jsem jí poplatek ještě neuhradila, i když jsem říkala opak, tak mně nepříjemným tónem nařkla.."no a proč bych to tu měla napsané"...poplatek jsem tedy zaplatila, nechtěla jsem dělat nějaké nepříjemnosti, přece jen byla to návštěva po půl roce, možná jsem se spletla...ale i tak jsem si byla téměř jistá, že jsem poplatek zaplatila. Každopádně musím v tomhle souhlasit s příspěvkem Báry. Je mi líto, ale nemohu doporučit.

Paní doktorka byla velice arogantní a bez zájmu o pacienta,bohužel nemohu doporučit!!

K paní doktorce chodím se synem. Velice nám pomohla. Je vstřícná a ochotná.

Rozhodla jsem se také podělit o svou zkušenost s paní doktorkou. Objednala jsem se jako nový pacient, paní doktorka mě přijala na čas. Začala mě prohlížet a poté si vyžádala kartičku zdravotní pojišťovny. V okamžiku, kdy zjistila, že nemá s mou pojišťovnou smlouvu, začala být nepříjemná a arogantní, odmítla mi cokoli říci a poslala mě pryč. Ještě během prohlídky si všimla výrazné zrudlé vyrážky s počínajícími hrbolky, která se mi udělala ve výstřihu, ale kvůli problému s pojišťovnou mi k ní nic neřekla. Asi o dva dny později jsem pojala díky hledání na internetu podezření, že tato "vyrážka" je ve skutečnosti pásový opar, což mi jiná kožní lékařka následně potvrdila. Rozumím tomu, že mě paní doktorka nemohla přijmout mezi své pacienty a ošetřit, ale že mi nesdělila ani to, že bych mohla mít pásový opar (těm, kdo s nemocným přijdou do styku, hrozí nákaza planými neštovicemi, pokud je dosud neprodělali!!!) a že mám neprodleně vyhledat jiného lékaře, to považuji tak trochu za její osobní i profesní selhání.
V žádném případě nechci hodnotit chování paní doktorky k jiným pacientům a úspěšnost její léčby, když jsem ji sama nepodstoupila. Možná měla jen špatný den, ale díky popsané zkušenosti mi přišlo, že vidí pacienta jako kasičku - a když z kasičky nebudou padat korunky, není důvod se o ni zajímat a chovat se k ní slušně...

Pro mě naprosto výborná lékařka. Objednání po tel.-vezme vás přesně na čas. Problém vyslechne, poradí, vysvětlí a řeší! Za ty roky, co k ní chodím, jsem se nesetkala s něčím nepříjemným. Doporučuji tuto kožní lékařku všem.

Doporučuji!!!

Paní doktorka je velmi schopný a odborník s lidským přístupem.Od mládí jsem měla obrovské problémy s akné a žádný kožní lékař mi nedokázal pomoci.Díky paní doktorce jsem během čtvrt roku měla nádhernou pleť bez kazu .

Umístění: Kožní ordinace

K paní doktorce chodím se synem. Velice nám pomohla. Je vstřícná a ochotná.

Doporučuji!!!