Adresa

Nemocniční 270, Uničov
Odborný lékař otorinolaryngologie

Na tento adrese online kalendář není aktivní


Oborová zdravotní pojišťovna
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní otorinolaryngologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3.5

Obecné skóre
3 názory

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
J
Ověřeny pacient

Na tuhletu doktorku mám velice špatný názor.Při vyšetření mi vnucovala svoje názory,jako bolest krku máte od zad,já tam nic nevidím a zázraky dělat neumím.Místo toho,aby člověka podpořila a poslala mě na sono krku,abych měla klid,že tam není nic co tam nepatří,tak člověka napadá.Nejhorší na tom bylo to,že mě začala napadat ohledně zdravé výživy.Myslím si,že tohleto nespadá pod její obor.Tohle patří k nutričnímu terapeutovi.Nedoporučuji k této lekařce chodit.Jinak se chová k dětem jinak k dospělým. Jana

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Paní doktorka je velmi milá, příjemná a pěkně se chová k pacientům. Je to radost, chodit k takovému lékaři. Když jsem odcházel z ordinace, měl jsem ještě lepší náladu, než když jsem vcházel - což se o některých doktorech říci nedá. A ani mi nebylo líto poplatku 30Kč, když by se všichni lékaři chovali tak hezky k pacientům, tak bych zaplatil i padesátku.


M
Ověřeny pacient

Byli jsme u paní doktorky na vyšetření s tehdy 2 letým synem a byla jsem nadšená.Vstřícný přístup a milé chování způsobilo že si syn nechal líbit úplně vše co paní doktorka potřebovala vyšetřit.Vřele doporučuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti