Kouřimská 915, Kutná Hora
Ordinace specialisty - kožní a pohlavní (mapa)

Profesionální přístup, výtečné jednání, dodržení času objednání. Mohu jen doporučit a d í k y !!!

březina karel

je to profesionální přístup jak ze strany paní doktorky i sestřičky vřele můžu doporučit mám osobní zkušenost, vždy umí poradit a příjemně pohladit po duši děkujeme

Myslí jí to. Pro kožního lékaře k nezaplacení!

Děkuji za vstřícné jednání, za ochotu spolupracovat s pacientem, též děkuji sestřičkám z uvedeného odddělení za profesionální jednání - díky, kb

Paní doktorka velmi pomohla mé nevěstě, kdy okamžitě po zjištění kožního onemocnění informovala o možnostech řešení a vše dopadlo dobře. A já osobně mám dobré zkušenosti i s těmi otravnými bradavicemi. Čekání mi přijde přiměřené, sama vím jak je důleité vyslechnout pacienta a tak jsem ráda, že u paní doktorky nemám pocit běžícího pásu. No a že je trochu ostřejší, proč ne, každý jsme nějaký, já její jednání přijímám a když jsem nemocná ráda jí vždy vyhledám a jdu k ní na vyšetření.

Velice hodná paní doktorka a i sestříčká je výborná... Umí vyléčit a pomoct, všem doporučuji...

pani doktorka je velmi mila a prijemna,stale se vzdelava a snaži se vzdy
udelat maximum.je zde i vyborna spoluprace s jeji sestrou,ktera vše organizuje a zabezpečuje.Mohu tento tym jen vřele dporučit!!!

vstřícný přístup, evidentní snaha pomoci a najít řešení, úspěchy v léčení akné, profesionální vystupování, doktorka vynikající, příjemná sestřička, horší je to s nemocničním prostředím.

Vstřícný přístup, odbornost. Vřele doporučuji.

Dobrá dermatoložka a sousedka

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,
    v září mi začaly padat vlasy ve velké míře. Asi za 2 měsíce mi vypadala více než polovina vlasů. U kožního lékaře mi byla diagnostikována androgenní alopecie. V červenci jsem brala léky na oddálení menstruace. Chtěla bych se zeptat, zda tyto léky mohou být příčinou nějakého vyššího vypadávání vlasů cca za měsíc až dva. Vlasy mi začaly více vypadávat už v srpnu, ale v září to bylo na vrcholu a při jakékoliv dotyku mi vypadlo třeba až 5 vlasů, nemluvím při mytí... Děkuji za odpověď.

Kupte si Revalid tablety a tonik.

MUDr. Helena Kestřánková

• dobry den
    První boule objevilo na zadečku a tak mi doktor řekl že jsou to hemeroidy ale po čase to ukázalo že je něco jiného a pak se mě objevilo na pipině přirození .

Takže jsou to Genitální bradavice a byla jsem na laseroví zákrok a další zákrok laseroví nejdu . ja se u toho klepala u další píchání injekcí a vypalováníl laserm s brekem protože jsem to nemohla vydržet tu bolest a další odstranění boulích už ne , bolí to docela hodně-

Genitální bradavice jsou pohlavním onemocnění ale je problem že jsem nic dlouho s nikym nic neměla , tak nechapu proč jsem to chytla

já další vypalování nechci a musí se to jinak odstranit bez bolesti.
    Hodně se bojím že budu mit rakovinu děložního čípku. pokud se ve pochve objeví když jsem se to dozvěděla co to může způsobit
    objevuji se mi další malí a jde to odstranit bez bolesti wšechno ? zastavit to aby se mi neobjevili chci to pryč

Jde to odstranit tekutým dusíkem,tolik to nebolí. Na kožní ambulanci. Kupte si neco na podporu imunity.

MUDr. Helena Kestřánková

• dermatovenerologie