Kouřimská 915, Kutná Hora
Ordinace specialisty - kožní a pohlavní

Zobrazit ostatní dermatologů v okolí

Profesionální přístup, výtečné jednání, dodržení času objednání. Mohu jen doporučit a d í k y !!!

březina karel

je to profesionální přístup jak ze strany paní doktorky i sestřičky vřele můžu doporučit mám osobní zkušenost, vždy umí poradit a příjemně pohladit po duši děkujeme

Myslí jí to. Pro kožního lékaře k nezaplacení!

Děkuji za vstřícné jednání, za ochotu spolupracovat s pacientem, též děkuji sestřičkám z uvedeného odddělení za profesionální jednání - díky, kb

Paní doktorka velmi pomohla mé nevěstě, kdy okamžitě po zjištění kožního onemocnění informovala o možnostech řešení a vše dopadlo dobře. A já osobně mám dobré zkušenosti i s těmi otravnými bradavicemi. Čekání mi přijde přiměřené, sama vím jak je důleité vyslechnout pacienta a tak jsem ráda, že u paní doktorky nemám pocit běžícího pásu. No a že je trochu ostřejší, proč ne, každý jsme nějaký, já její jednání přijímám a když jsem nemocná ráda jí vždy vyhledám a jdu k ní na vyšetření.

Velice hodná paní doktorka a i sestříčká je výborná... Umí vyléčit a pomoct, všem doporučuji...

pani doktorka je velmi mila a prijemna,stale se vzdelava a snaži se vzdy
udelat maximum.je zde i vyborna spoluprace s jeji sestrou,ktera vše organizuje a zabezpečuje.Mohu tento tym jen vřele dporučit!!!

vstřícný přístup, evidentní snaha pomoci a najít řešení, úspěchy v léčení akné, profesionální vystupování, doktorka vynikající, příjemná sestřička, horší je to s nemocničním prostředím.

Vstřícný přístup, odbornost. Vřele doporučuji.

Dobrá dermatoložka a sousedka

7 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, prosím, má souvislost padání vlasů a zlomenina. Děkuji.

ZLOMENINA JE STRES A PO STRESU MOHOU VYPADÁVAT VLASY
    NECHTE SI VYŠETŘIT ŠTÍTNOU ŽLÁZU A KREVNÍ OBRAZ

MUDr. Helena Kestřánková

• Dobry den. Dcerce se na dovolene u more vytvorila vyrazka. Nejprve na brisku a pote velice silne na rukou a v obličeji.
    Dnes ji zacala mirne postupovat na nohy a zada.

Slo by dle prilozenych obrazku poznat o co se jedna a jak ji jesze tyden na dovolene ochranit?

Dekuji

Obkladujte chladným černým čajem.
    Ven chodte večer a ráno.Chrante před sluneč.zářením.

MUDr. Helena Kestřánková

• dermatovenerologie