Soukromá interní ambulance
Houškova 31, Plzeň

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Velmi schopná a svědomitá paní doktorka. Od letošního roku má i novou sestřičku, která je (na rozdíl od sestřičky minulé) velmi ochotná, přívětivá a šikovná. Oběma velký dík za jejich práci. V této ordinaci se každému dostane opravdu kvalitní zdravotnická péče. Hanka

K paní doktorce chodím již 9 let a s jejím a sestřičky přístupem jsem velice spokojená.
Vždy, když mi bylo nejhuře mi pomohla. Za mne palec nahoru. Kolská Jaroslava.

Milá a velmi sympatická paní doktorka, která vždy pomůže. Přestože sestřička je trochu od rány, ani na ni si nemůžu stěžovat, nikdy jsem neměla žádný problém s odběry, a to se jich opravdu bojím.

Jsem s paní doktorkou spokojen.Horší je to se sestrou.Jinak paní Kačce bylo za komunistického zdravotnictví 13 let.Myslím,že její úsudek je neobjektivní.

K paní doktorce chodím více jak 10 let a jsem s ní velmi spokojen.Horší je to se sestrou.K paní Kačce.Ta si určitě pamatuje komunistické zdravotnictví,když jí bylo v té době 12 let.Pavel K.

K paní doktorce chodím na pravidelné prohlídky.Jsem sice lajk ale mám tu zkušenost že mi vždy dobře a rychle stnoví diagnozu.A rychle zalečí.Myslím si že její přístup je velice lický,praktický a hlavně jedná s pacienty otevřeně a lidsky.Moje zkušenosti svědčí jenom o tom že si nezaslouží jiné než kladné hodnocení.

Ing.Lauermann Adam

Vždy milá a ochotná lékařka, která umí vyslechnout a pomoci.Karel B.

Za celá léta co chodím k paní doktorce, jsem se vždy setkala s ochotou, vždy bala milá, vstřícná a vždy mi pomohla.Jana D,

Výborná, vždy milá a ochotná lékařka.Jana D.

Skoro 20 let chodím k paní doktorce, vždy byla milá ochotná a vždy mně velmi pomohla.Za všechno jí děkuji, nikdy jsem ani nečekala.Jana D.