Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Ověřeny pacient

Proveden Hamiltonův hmat prvorodičce jeden den před termínem (bezproblémové těhotenství) bez předchozího poučení a souhlasu rodičky (pacientka by nesouhlasila).

V
Ověřeny pacient

Nikdy nezapomenu na tuhle kapacitu se kterou mi byla čest se vůbec potkat.Mnohokrát děkuji paní doktorce za to jak skvěle se o mě a mé dvě děti před i při porodu císařským řezem postarala

I
Ověřeny pacient

Nejlepší doktorka, jakou znám! Paní doktorka je profesionálka s lidským a proklientským přístupem, což mám dojem, že je v dnešní době ve zdravotnictví opravdu vzácnost..

N
Ověřeny pacient

S paní doktorkou mám úžasnou zkušenost.Je úžasná velie doporučuji :)

V
Ověřeny pacient

Nejlepší lékařka, kterou znám! Zachránila mi dceru plánovaným císařským řezem, nechci ani vědět jak by to dopadlo při přirozeném porodu. Nikdy jí nepřestanu být vděčná! Děkuji!!!!

L

Jezdím k paní as. hodně z daleka a asi ještě dlouho budu. Změnila jsme dva gynekology a až u ní jsme našla to, co jsem hledala. Lidskost, profesionalitu, zájem. Kapacita!!

Ověřeny pacient

Skvělá, profesionální, lidská, citlivá, pečlivá .... nevím o jediném mínusu, se kterým bych se setkala. Paní doktorku mohu jedině doporučit. Pro ty, kteří nemohou sehnat kontakt - telefon je 577 005 910. Není to přímo na pí. doktorku, ale k sestrám.

Paní asistentka Grosmannová je anděl..jinak to ani nedokážu říct...je to lékařka na správném místě a nikoho jiného jako je ona neznám!!! Strašně moc mi pomohla když jsem měla rizikové těhotenství..a díky ní dopadlo vše jak mělo...no jak říkám je to ANDĚL!!!

Jen díky paní doktorce se mi narodil po třech předchozích nezdařených těhotenstvích zdravý syn. Před ní mě ultrazvukem vyšetřili 2 lékaři a jen ona na ultrazvuku poznala, že mimo cysty (kterou jiní lékaři považovali za mimoděložní těhotenství) mám i mimi v děloze. Změnila operaci, zrušila kyretáž. Děkuji!!!!!

Ověřeny pacient

Paní doktorku všem doporučuji, je velmi milá, její vyšetření je citlivé, ona sama vás upozorní, co právě bude dělat. Já jsem se s ní setkala jako prvorodička, měla jsem dlouhý porod, ale pravdou je, že mě paní doktorka velmi uklidňovala...před hoooooooooooooooooooooooooooooodně lety rodila mého mledšího bratra a moje mamka má na ni jen ty hezké vzpomínky. Je moc fajn, že paní doktorce neochází síla a empatie a stále dokáže dát svým pacientkám nejn odbornou radu, ale také porozumění. Takže za mě moc děkuju a doporučuji.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti