Vrchlického 57, Jihlava

Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Nesouhlasím s názory tady. Dnes jsem navštívila paní doktorku se svým 5ti letým synem, který má strašný strach z lékařů. A světě div se, tady si to užíval. Už od příchodu sestřička usměvavá, příjemná. Doktorka také. Vše vysvětlila, se synem si i popovidala, zavtipkovala. Takže mě zaráží některé komentáře tady. Paní doktorka rozhodně nebyla arogantní a už vůbec ji nechyběla empatie. Za mě a hlavně syna tedy rozhodně spokojenost.

Umístění: Ordinace Jiný

Já si na paní doktorku nemůžu stěžovat.
Jsem těhotná a potřebovali jsme zkontrolovat miminko.
Paní doktorka byla moc milá a udělala si na mě čas.
Za to jsem jí moc vděčná,že měla trpělivost.
Sestřička také milá,ochotná,úsměvavá.
Doporučuji

Umístění: Ordinace Jiný

Velice nepříjemná a arogantní paní doktorka, která dává hodně najevo, že je něco víc.
Měla by se naučit chovat od sestřičky. Ta byla milá.
V čekárně jsme byli sami a šli jsme o 30min později na vyšetření než jsme byli objednaní.

Umístění: Ordinace Jiný

Máme 21 měsíční dceru a lehnout si na povel a nechat se vyšetřit je problém. Nevím tedy jak je to u ostatních dětí, ale pochybuji, že v tomto věku jsou v pozoru před paní doktorkou. Vůbec paní doktorka nenavodí ani se nesnaží navodit příjemné prostředí, náznak "zkamarádit" se s dítětem. Jen položte a když neleží v klidu, tak držte. A samozřejmě dítě se bojí cizí paní a brečí a ta si pak stěžuje, že nespolupracuje a že by možná to chtělo celkové uspání. Už od začátku se mi chování paní doktorky moc nezdálo, je taková uštěpačná, i trochu arogantní. Dle mého názoru se možná hodí na malé miminka, která ještě z ničeho nemají rozum a nebo pak velké děti, které už rozum mají. Ale děti mezi tím, v tom věku vzdoru a ve věku, že již ke každému nejdou, k tomu se vůbec nehodí. Je bez empatie. Co se týká odbornosti nevím, to jí zatím jako doktorce důvěřuji, ale co se týká chování, nedoporučuji.

Umístění: Ordinace Jiný

Byla jsem na vyšetření srdce plodu a nemůžu si stěžovat. Vyšetření bylo rychlé a dostatečné. Paní doktorka mi ke konci vyšetření vše sdělila a odcházela jsem spokojená.

Umístění: Ordinace Poslání dětským doktorem

Nejhorší doktorka jakou jsem kdy zažila, arogantní a nepříjemná. Už nikdy víc, nejhorší zkušenost. Jediné pozitivum milá sestřička. Co se týče doktorky, naprostá hrůza. Dávám jednu hvězdu, protože žádná dát nejde...

Umístění: Ordinace

S paní doktorkou i se sestrickou jsme moc spokojeni,jsou profesionální a peclive,vzdy po vysetreni pani doktorka vse vysvětlí a kdyz je potreba vyjde vztric, maly je v dobrych rukach diky.

Dnes jsem odcházela od paní doktorky velmi rozčarovaná,až smutná. Sestřička moc milá. Paní doktorka se mě ptala,jestli je vše v pořádku. Řekla jsem,že ano. Jen že bych ráda věděla pohlaví miminka,pokud bude vidět,zatím se pořád schovává. Ona mě to ani nenechala doříct,řekla ať mlčím,že teď bude vyšetřovat. Tak jsem mlčela... Po vyšetření se ptám,jestli něco viděla. Ona,že nebylo nic vidět. Ani nepozdravila,když jsem odcházela. Byla jsem z toho docela smutná... Nevím,proč takový přístup. Možná jí vadilo,že jsem na pohlaví vůbec zeptala,nevím.

Sestřička milá a ochotná. S paní MUDr. Čermákovou jsem byla zklamaná a odcházela jsem z ordinace ubrečená. Nepříjemná, neochotná. Pacienta neumí informovat a pak je útočná, že neudělal co měl, i když to nevěděl.

Dnes jsem se vrátila z vyšetření v těhotenství a paní doktorka i sestřička mě velmi mile překvapily. Jsem z nich přímo nadšená. Sestřička je velmi milá, samý úsměv. Paní doktorka vysvětluje každý úkon, vysvětlila mi i vývoj srdce u embrya a co všechno se může nepodařit. Rozumím díky paní doktorce i tomu, co vyplývá z dnešního vyšetření a jaké jsou další vyhlídky do budoucnosti. Mě čekaly samé dobré zprávy, nevím, jaká je paní doktorka, pokud se jí něco nezdá. Ale já jsem dnes odcházela z ordinace velmi šťastná a příjemně naladěná, všemu jsem rozuměla a na závěr mi paní doktorka vše ještě jednou vysvětlila. Mluvila se mnou jazykem, kterému jsem rozuměla. Je to velmi profesionální přístup, takto spokojená bych chtěla odcházet od každého lékaře.