Helena Čermáková, kardiolog Jihlava

MUDr. Helena Čermáková

Kardiolog Více

Vrchlického 57, Jihlava

Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

Názory

Umístění: Ordinace Jiný

Máme 21 měsíční dceru a lehnout si na povel a nechat se vyšetřit je problém. Nevím tedy jak je to u ostatních dětí, ale pochybuji, že v tomto věku jsou v pozoru před paní doktorkou. Vůbec paní doktorka nenavodí ani se nesnaží navodit příjemné prostředí, náznak "zkamarádit" se s dítětem. Jen položte a když neleží v klidu, tak držte. A samozřejmě dítě se bojí cizí paní a brečí a ta si pak stěžuje, že nespolupracuje a že by možná to chtělo celkové uspání. Už od začátku se mi chování paní doktorky moc nezdálo, je taková uštěpačná, i trochu arogantní. Dle mého názoru se možná hodí na malé miminka, která ještě z ničeho nemají rozum a nebo pak velké děti, které už rozum mají. Ale děti mezi tím, v tom věku vzdoru a ve věku, že již ke každému nejdou, k tomu se vůbec nehodí. Je bez empatie. Co se týká odbornosti nevím, to jí zatím jako doktorce důvěřuji, ale co se týká chování, nedoporučuji.

Umístění: Ordinace Jiný

Byla jsem na vyšetření srdce plodu a nemůžu si stěžovat. Vyšetření bylo rychlé a dostatečné. Paní doktorka mi ke konci vyšetření vše sdělila a odcházela jsem spokojená.

Umístění: Ordinace Poslání dětským doktorem

Nejhorší doktorka jakou jsem kdy zažila, arogantní a nepříjemná. Už nikdy víc, nejhorší zkušenost. Jediné pozitivum milá sestřička. Co se týče doktorky, naprostá hrůza. Dávám jednu hvězdu, protože žádná dát nejde...

Umístění: Ordinace

S paní doktorkou i se sestrickou jsme moc spokojeni,jsou profesionální a peclive,vzdy po vysetreni pani doktorka vse vysvětlí a kdyz je potreba vyjde vztric, maly je v dobrych rukach diky.

Dnes jsem odcházela od paní doktorky velmi rozčarovaná,až smutná. Sestřička moc milá. Paní doktorka se mě ptala,jestli je vše v pořádku. Řekla jsem,že ano. Jen že bych ráda věděla pohlaví miminka,pokud bude vidět,zatím se pořád schovává. Ona mě to ani nenechala doříct,řekla ať mlčím,že teď bude vyšetřovat. Tak jsem mlčela... Po vyšetření se ptám,jestli něco viděla. Ona,že nebylo nic vidět. Ani nepozdravila,když jsem odcházela. Byla jsem z toho docela smutná... Nevím,proč takový přístup. Možná jí vadilo,že jsem na pohlaví vůbec zeptala,nevím.

Sestřička milá a ochotná. S paní MUDr. Čermákovou jsem byla zklamaná a odcházela jsem z ordinace ubrečená. Nepříjemná, neochotná. Pacienta neumí informovat a pak je útočná, že neudělal co měl, i když to nevěděl.

Dnes jsem se vrátila z vyšetření v těhotenství a paní doktorka i sestřička mě velmi mile překvapily. Jsem z nich přímo nadšená. Sestřička je velmi milá, samý úsměv. Paní doktorka vysvětluje každý úkon, vysvětlila mi i vývoj srdce u embrya a co všechno se může nepodařit. Rozumím díky paní doktorce i tomu, co vyplývá z dnešního vyšetření a jaké jsou další vyhlídky do budoucnosti. Mě čekaly samé dobré zprávy, nevím, jaká je paní doktorka, pokud se jí něco nezdá. Ale já jsem dnes odcházela z ordinace velmi šťastná a příjemně naladěná, všemu jsem rozuměla a na závěr mi paní doktorka vše ještě jednou vysvětlila. Mluvila se mnou jazykem, kterému jsem rozuměla. Je to velmi profesionální přístup, takto spokojená bych chtěla odcházet od každého lékaře.

Byla jsem u paní doktorky jak v těhotenství, tak tam chodím i s oběma dětmi a jsem velmi spokojená. Je opravdu pečlivá a profesionál a sestřička je pořád usměvavá a ochotná vyjít vstříc. Nejvíc to asi oceníte, když vám opravdu něco je!

Tato lékařka je pečlivá, svědomitě vyšetřuje. Setra je hodná , milá. Toto zařízení mohu doporučit.

Absolutně nesouhlasím s těmito názory. Paní doktorka i sestřička jsou velice příjemné. Byla jsem tam několikrát a vše proběhlo naprosto skvěle. I všechny mé známé byly velice spokojené. Paní doktorka je profesionál na úrovni, velmi hodná a sestřička taktéž. Myslím, že vyšetření srdce není žádnou banalitou a je velice důležité. A já osobně si rozhodně k lékařům povídat nechodím. Takže jednička.