Sam. ord. lékaře spec. - kožní
třída SNP 636, Hradec Králové

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Sam. ord. lékaře spec. - kožní Jiný

Sympatická sestra i paní doktorka
Radost chodit do této ordinace

Umístění: Sam. ord. lékaře spec. - kožní Jiný

Veľmi príjemná a skúsená pani doktorka. Do ordinácie môžete prísť bez objednania.

Umístění: Sam. ord. lékaře spec. - kožní Jiný

Paní doktorka je velmi milá, syna důkladně prohlédla (na rozdíl od jiných dr.) a doporučila další postup, konzultovala se mnou možnosti léčby. Nevýhoda je, že neobjednávají, člověk si hodně dlouho počká v čekárně.

Umístění: Sam. ord. lékaře spec. - kožní Jiný

Dobry den, dnes jsem pani doktorku navstivila se synem ohledne dvou bradavicek na prstech nohy. Uz trosku vetsich, jak konstatovala i pani doktrorka. Nez jsem mrkla, uz drzela v ruce vaticku a synovi potirala mista tekutym dusikem, ktery ma na stole u nosu. Na nic se me neptala, nic nevysvetlovala, bez reci, (jako u beziciho pasu) proste resila. Zeptala jsem se na lecbu kyselinou mravenci, ktera mi vzdy jedine od bradavic pomohla. Otazku neslysela. Kdyz jsem ji polozila znovu, ze pry temito prostredky neordinuje a doporucila mi "zbytecny" Duomox. Uz i dite ve skolce vi, ze bez predpisu se prodavaji jen bezcenne vyrobky farmaceutickeho prumyslu a ty ja uz leta nepodporuji. Syn zbytecne prodelal bolestive osetreni, kdy ted nemuze chodit a jeste nas cekaji dalsi navstevy, protoze tim to urcite neskonci.

Č
Umístění: Sam. ord. lékaře spec. - kožní Jiný

K paní doktorce jsem přišel poprvé v čase koronaviru. Ona i sestra jsou skvělé. Přijaly mne k léčení s pásovým oparem již ve složitém stavu. Jiné lékařky ani nezvedaly telefony. Paní doktorka vše vysvětlila a ihned začala s účinnou léčbou - zve mne 2x týdně na kontroly. V čekárně se dlouho nečeká, je rozhodná, se sestrou to mají dobře zorganizované. Paní doktorka je velmi zkušená, léčení u ní velmi doporučuji.

Umístění: Sam. ord. lékaře spec. - kožní

Čas od času zavítám k lékařce s malou bradavicí a vždy se mi dostane patřičné péče. To vše navíc bez objednání nebo nějakého extrémního čekání v čekárnách. V čekárně to je tak na 10-15 minut podle času, ráno tam bývá plněji. Nebyla jsem v ordinaci s ničím neobvyklým nebo závažnějším, takže nedokážu posoudit její profesionalitu se zapeklitějšími případy, nicméně s bradavicí umí zatočit dobře.

Paní doktorka moc mila i celkem vstřícná, avšak její výkony při léčení mých zcela i zcela obvyklých neduh nebyly nijak zářivé, změnila jsem dermatologa a paní doktorku nedoporučuji

Měla jsem stejný problém jako většina lidí, co zde hodnotí negativně... Přišla jsem oznámila jsem problém, paní doktorka se na mě skoro ani nepodívala, napsala recept (stejně mi to nepomohlo) a mohla jsem jít domů. Mé dotazy ji prakticky nezajímaly.

Velmi dobrá doktorka,doporučuji!!!!

Opravdu skvělá