Helena Bernardová, dermatolog Hradec Králové

MUDr. Helena Bernardová

Dermatolog

17 názorů

Uložit


Adresa

třída SNP 636, Hradec Králové
Sam. ord. lékaře spec. - kožní

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
17 názorů

P
Umístění: Sam. ord. lékaře spec. - kožní Jiný

Dobry den, dnes jsem pani doktorku navstivila se synem ohledne dvou bradavicek na prstech nohy. Uz trosku vetsich, jak konstatovala i pani doktrorka. Nez jsem mrkla, uz drzela v ruce vaticku a synovi potirala mista tekutym dusikem, ktery ma na stole u nosu. Na nic se me neptala, nic nevysvetlovala, bez reci, (jako u beziciho pasu) proste resila. Zeptala jsem se na lecbu kyselinou mravenci, ktera mi vzdy jedine od bradavic pomohla. Otazku neslysela. Kdyz jsem ji polozila znovu, ze pry temito prostredky neordinuje a doporucila mi "zbytecny" Duomox. Uz i dite ve skolce vi, ze bez predpisu se prodavaji jen bezcenne vyrobky farmaceutickeho prumyslu a ty ja uz leta nepodporuji. Syn zbytecne prodelal bolestive osetreni, kdy ted nemuze chodit a jeste nas cekaji dalsi navstevy, protoze tim to urcite neskonci.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Č
Umístění: Sam. ord. lékaře spec. - kožní Jiný

K paní doktorce jsem přišel poprvé v čase koronaviru. Ona i sestra jsou skvělé. Přijaly mne k léčení s pásovým oparem již ve složitém stavu. Jiné lékařky ani nezvedaly telefony. Paní doktorka vše vysvětlila a ihned začala s účinnou léčbou - zve mne 2x týdně na kontroly. V čekárně se dlouho nečeká, je rozhodná, se sestrou to mají dobře zorganizované. Paní doktorka je velmi zkušená, léčení u ní velmi doporučuji.


T
Ověřeny pacient
Umístění: Sam. ord. lékaře spec. - kožní

Čas od času zavítám k lékařce s malou bradavicí a vždy se mi dostane patřičné péče. To vše navíc bez objednání nebo nějakého extrémního čekání v čekárnách. V čekárně to je tak na 10-15 minut podle času, ráno tam bývá plněji. Nebyla jsem v ordinaci s ničím neobvyklým nebo závažnějším, takže nedokážu posoudit její profesionalitu se zapeklitějšími případy, nicméně s bradavicí umí zatočit dobře.


T
Ověřeny pacient

Paní doktorka moc mila i celkem vstřícná, avšak její výkony při léčení mých zcela i zcela obvyklých neduh nebyly nijak zářivé, změnila jsem dermatologa a paní doktorku nedoporučuji

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Měla jsem stejný problém jako většina lidí, co zde hodnotí negativně... Přišla jsem oznámila jsem problém, paní doktorka se na mě skoro ani nepodívala, napsala recept (stejně mi to nepomohlo) a mohla jsem jít domů. Mé dotazy ji prakticky nezajímaly.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Velmi dobrá doktorka,doporučuji!!!!


Opravdu skvělá


Paní doktorku hodnotím jako profesionálku na svém místě. A to jak v komunikaci s pacientem, tak i diagnostikou a způsobem léčby. Ordinuje bez ohledu na ambulantní dobu na dveřích, pokud je pacient v čekárně, ochotně ho vyšetří. Léčí se u ní naše rodina a řada známých. Všichni o ní mohou poskytnout ty nejlepší reference. Rovněž při rozhovorech v čekárně je její ambulance hodnocena velice kladně. Vřele doporučuji všem ostatním.


S paní doktorkou mám jen ty nejlepší zkušenosti. Její přístup jak k diagnostice, následné léčbě tak i v osobním přístupu k pacientovi je vysoce profesionální. Tento názor se mnou sdílí řada známých, kteří se rovněž u paní doktorky léčí. Ostatním mohu vřele doporučit.


Z

K paní doktorce jsem zavítala s akné. Jsem dospělá žena. Mám jen lehkou formu, řekla bych, pár pupínků. Optala se: Co na zádech? Odpověď: Mám akné jen v obličeji. Další ot: Těhotná nejste? Odpolěď: Ne. Podívala se mi velmi zběžně na obličej. Doxybene jste měla? Ne. Tak já vám napíšu antibiotika. A už psala recept na atb. Doxybene. K tomu Duac Gel na pupínky... Moc se mi to nelíbilo - atb. na akné? Navíc jsem čekala nějaké podrobnější zkoumání mé pleti, či dotazy, co používám za kosmetiku, co se mi osvědčilo atd.. Čekala bych moc? Nic se nekonalo. Byla jsem důrazně upozorněna, že na akne nemám sahat, dostala dva recepty, zaplatila julínkovné a za 5 minut jsem odcházela z ordinace... Když jsem se lékařky optala, že užívám antikoncepci, jestli to jako nebude vadit, řekla, že může! U atb. mi doporučila jen požívat po jídle. "Lidem z toho bývá špatně, jako na zvracení." Tak jsem hledala po internetu dostupné info. No, pěkné dryáky mi paní doktorka předepsala. Děkuji, ale ničit si organizmus kvůli pár pupínkům, jako bych měla těžké akné, si nenechám. Tolik vedlejších účinků jsem snad ještě nečetla. Širokospektrální atb. používané třeba i na malárii... Uvítala bych větší zájem o pacienta, více otázek, živou debatu. Nejen striktní dotaz na jeden produkt, recept a nazdar. Takto zcela souhlasím s příspěvkem: Tu máte papír a jděte s tím kam chcete. Pro paní doktorku: Recepty na atb. i gel za 250 Kč jdou do koše. Je mi líto.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti