třída SNP 636, Hradec Králové
Sam. ord. lékaře spec. - kožní

Zobrazit ostatní dermatologů v okolí

Umístění: Sam. ord. lékaře spec. - kožní

Čas od času zavítám k lékařce s malou bradavicí a vždy se mi dostane patřičné péče. To vše navíc bez objednání nebo nějakého extrémního čekání v čekárnách. V čekárně to je tak na 10-15 minut podle času, ráno tam bývá plněji. Nebyla jsem v ordinaci s ničím neobvyklým nebo závažnějším, takže nedokážu posoudit její profesionalitu se zapeklitějšími případy, nicméně s bradavicí umí zatočit dobře.

Paní doktorka moc mila i celkem vstřícná, avšak její výkony při léčení mých zcela i zcela obvyklých neduh nebyly nijak zářivé, změnila jsem dermatologa a paní doktorku nedoporučuji

Měla jsem stejný problém jako většina lidí, co zde hodnotí negativně... Přišla jsem oznámila jsem problém, paní doktorka se na mě skoro ani nepodívala, napsala recept (stejně mi to nepomohlo) a mohla jsem jít domů. Mé dotazy ji prakticky nezajímaly.

Velmi dobrá doktorka,doporučuji!!!!

Opravdu skvělá

Paní doktorku hodnotím jako profesionálku na svém místě. A to jak v komunikaci s pacientem, tak i diagnostikou a způsobem léčby. Ordinuje bez ohledu na ambulantní dobu na dveřích, pokud je pacient v čekárně, ochotně ho vyšetří. Léčí se u ní naše rodina a řada známých. Všichni o ní mohou poskytnout ty nejlepší reference. Rovněž při rozhovorech v čekárně je její ambulance hodnocena velice kladně. Vřele doporučuji všem ostatním.

S paní doktorkou mám jen ty nejlepší zkušenosti. Její přístup jak k diagnostice, následné léčbě tak i v osobním přístupu k pacientovi je vysoce profesionální. Tento názor se mnou sdílí řada známých, kteří se rovněž u paní doktorky léčí. Ostatním mohu vřele doporučit.

K paní doktorce jsem zavítala s akné. Jsem dospělá žena. Mám jen lehkou formu, řekla bych, pár pupínků. Optala se: Co na zádech? Odpověď: Mám akné jen v obličeji. Další ot: Těhotná nejste? Odpolěď: Ne. Podívala se mi velmi zběžně na obličej. Doxybene jste měla? Ne. Tak já vám napíšu antibiotika. A už psala recept na atb. Doxybene. K tomu Duac Gel na pupínky... Moc se mi to nelíbilo - atb. na akné? Navíc jsem čekala nějaké podrobnější zkoumání mé pleti, či dotazy, co používám za kosmetiku, co se mi osvědčilo atd.. Čekala bych moc? Nic se nekonalo. Byla jsem důrazně upozorněna, že na akne nemám sahat, dostala dva recepty, zaplatila julínkovné a za 5 minut jsem odcházela z ordinace... Když jsem se lékařky optala, že užívám antikoncepci, jestli to jako nebude vadit, řekla, že může! U atb. mi doporučila jen požívat po jídle. "Lidem z toho bývá špatně, jako na zvracení." Tak jsem hledala po internetu dostupné info. No, pěkné dryáky mi paní doktorka předepsala. Děkuji, ale ničit si organizmus kvůli pár pupínkům, jako bych měla těžké akné, si nenechám. Tolik vedlejších účinků jsem snad ještě nečetla. Širokospektrální atb. používané třeba i na malárii... Uvítala bych větší zájem o pacienta, více otázek, živou debatu. Nejen striktní dotaz na jeden produkt, recept a nazdar. Takto zcela souhlasím s příspěvkem: Tu máte papír a jděte s tím kam chcete. Pro paní doktorku: Recepty na atb. i gel za 250 Kč jdou do koše. Je mi líto.

Je milá k pacientům. Přestože je často plná čekárna, nečekala jsem nikdy déle než 40 minut. Působí na mě pozitivněji, než spousta dalších lékařů.

PANI DOKTORKA JE DOST FLEGMATICKA. MYSLITE SI ZE VAM VADI PIHY?? NO TAK JE VYNDAME. TO JE JEDNO JESTLI JE TO NUTNE. S TIMHLE PAPIREM SI DOJDETE KAM CHCETE ONI VAM TO VYNDAJI.