Naposto jedinečný přístup,kdy pan doktor vychází z individuality každého člověka a podle toho volí přístup.Celá konzultace není lékařský monolog,ale dialog dvou lidí a pacient odchází s řešením přímo pro něho.Navíc pan doktor chce vidět,jak u něj rehabilitace proběhla a s jakým výsledkem.Klobouk dolů,utekla jsem k němu z rehabilitace o pár ulic dál,kde mi ukázali 2 cviky a poslali mě cvičit domů.A tím jim děkuji,protože bych pana doktora nepoznala.Ted jsem před operací páteře a moc se k němu zase těším :-)

Rehabilitace (mapa)

Rehabilitace (mapa)

Cvičení +9 Více

Ambulantní léčebnou rehabilitaci poskytujeme již od roku 1992. Naše odborné lékaře a plně kvalifikované fyzioterapeuty a fyzioterapeutky naleznete v L...

Mobilizace krční páteře silou je velmi nebezpečné, divím seže se používá,. tento způsob je již překonaný měkkými mobilizacemi!

super

Milý a zodpovědný přístup. Velmi dobré a vystupování. A hlavně profi chování :)

Chodil jsem k panu doktorovi, protože jsem měl problém s krční páteří. 3 x napravení silou a mám problém na celý život. Přestal jsem slyšet na pravé ucho a horší se mi sluch na levém. Nenechte se nikdy napravovat tímto způsobem.

Velmi příjemné prostředí, příjemné sestřičky a výborný pan doktor.

Pan doktor super!!! Fyzioterapeuti fantastický, ale schází mi na www.mezian.cz přidaní noví fyzioterapeuti, nebo-li zdá se mi, že jich tam moc není a nedoplňují se tam.... ale to jest jediná vítka... ;) doporučujíííí

Pana doktora vřele doporučuji. Je to člověk na svém místě, přesně ví co dělá a proč. Konečně někdo, kdo s lidmi mluví a má nefalšovaný zájem o své pacienty. Kéž by bylo takových lékařů více.

Výborný lékař. Milý, příjemný a hlavně ví co dělá!!!!!!! Mohu všem doporučit
Ludmila

Pan doktor je velmi profesionální a milý, stejně jako všechny sestřičky - fyzioterapeutky. Na objednání jsem nečekala dlouho (asi 3 dny) a moc mi pomohli.

Metoda brunkow

Reflexní masáže

Relaxační masáž

Senzomotorika

Terapie pánevního dna

Vodoléčba

super

Milý a zodpovědný přístup. Velmi dobré a vystupování. A hlavně profi chování :)

Velmi příjemné prostředí, příjemné sestřičky a výborný pan doktor.

Výborný lékař. Milý, příjemný a hlavně ví co dělá!!!!!!! Mohu všem doporučit
Ludmila

• rehabilitační a fyzikální medicína
  • fyzioterapeut
  • ergoterapeut