Adresa

Ordinace ORL
Politických vězňů 576, Slaný

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

6 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
N
Ověřený profil

Tak to jsem asi byl u jiného doktora Hanuše,vcelku okatě dával najevo jak ho v neděli obtěžuji,se svým problémem a nenám čekat zázraky...Dnes jsem byl na orl vyšetření v úvn Praha a ten rozdíl v přístupu k pacientovi je obrovský.Přirovnal bych to k výletu do SRN před rokem 1989..

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

J
Ověřený profil

MUDr. Michal Hanuš je nejlepší ORL lékař, kterého jsem kdy poznal. Jen tak by také nebyl dlouholetým primářem kladenského ORL. Je skvělý diagnostik, operatér a hlavně má k pacientovi citlivý přístup. Je mi sympatický i jeho humor, jímž dokáže pacienta uvolnit a odbourat v něm obavu z bolesti nebo necitlivého zásahu. Navíc má velmi širokou znalost problematiky i z jiných lékařských specialzací.

A
Ověřený profil

Nejlepší lékař ve svém oboru.Skvělý operatér a profesionál,který dokáže se vším poradit.Ví,jak na děti.Naše 3 letá Nikolka nikoho jiného nechce.Říká,že je to její kamarád a u jediného nepláče.Prostě člověk na svém místě.Má vynikající přehled i ve všeobecném lékařství.


Pan doktor je opravdu skvělý odborník, vyřešil dceřiny vleklé problémy, na jeho akutní péči i operační zákrok si vůbec nemohu stěžovat, je opravdu výborný.
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


L

Nejlepší lékař, se kterým se naše rodina kdy setkala. Mám dokonalý přehled i ve všeobecném lékařství. Dokaže poradit snad se vším. Elegantní, vtipný, veselý člověk.


P

Uznávaný odborník, šikovný operatér, vtipný elegán a velmi šarmantní muž, sportovec tělem i duší. Určitě člověk na svém místě! Určitě Vás zaujme svou profesionalitou i lidským přístupem :-)


Došlo k chybě, zkuste to znovu