Praktický lékař a internista
Havlíčkova 47, Kraslice

Umístění: Praktický lékař a internista Jiný

Skvělá lékařka, vždy ráda pomůže. Nikdy jsem s ní neměl problém. Líbí se mi také rychlost vyšetření.

Hrůza a děs!!!Nic jiného dodat nemůžu.Když člověk přijde s problémem,tak se s tím má vyléčit a své bolavé záda ma rozcvičit.Žádné vyšetření,ale s neschopenkou jen problémy i když člověk 20 let nemarodí.Prostě katastrofa.Jsem ráda že u ní už opravdu nejsem!Má se co učit od mladší paní doktorky Rundové-to je fakt třída!!!

nedoporučuji, velmi slabé

Paní doktorka by se měla vrátit zpět na studia. A zopakovat si lekce slušného chování. Její přístup k pacientum je více než neuspokojivý. Nejlepší doktor je žádný doktor.

Mudr.Zýková působí jako schopný lékař při řešení běžných obtížích jako jsou každoroční chřipky atd., pokud ovšem potřebuje pacient poradit s komplikovanějším a méně častým problémem, pak by si měla doplnit odborné znalosti.

Paní doktorka rozezná flákače od nemocných a tudíž o ní tradují špatné zvěsti!!!!!Ze své zkušenosti můžu jen děkovat a chválit,vždy mi bylo vysvětleno a nesetkala jsem se s neochotou nebo dokonce s nevyšetřením při jakýkoliv potížích!!!!!!!!Přeji mnoho zdraví!!!

Vysoce erudovaná,vsřícná a ochotná.

Zkušená,ochotná,příjemná