Praktický lékař stomatolog
Lidická 19, Klimkovice

Paní zubařka mě přijala se zuby v dezolátním stavu, měla jsem hrůzu jít k zubaři! Ale díky ní a její šikovnosti k zubaři chodím ráda. Sice máme ještě dlouhou cestu před sebou. Ale prozatím jsem s paní zubařkou maximálně spokojená! A taky má velmi milou sestřičku :)

Paní doktorku bych nevyměnila, vždy mě seznámí s postupem práce, dá mi na výběr. Chodí k ní ráda celá naše rodina!

Byla jsem u paní doktorky poprvé se 4 letým synem a byla jsem velmi překvapená s přístupem. Moc milá paní doktorka, malý ani nevěděl, že je u zubaře.:-)

Po odborné stránce dobrá, ale jako správné lékařce ji chybí empatie a na můj vkus je až velmi rázná. NA děti je velmi tvrdá, někdy až moc, takže mé dítě tam chodí velmi nerado a většinou odcházíme s brekem.

Po odborné stránce velmi dobrá,
říká pacientovi co právě bude dělat nebo co právě dělá,
mírně razantní, ale mně osobně to nevadí a někteří to potřebují
Mohu doporučit.

Myslím, že co se týče odbornosti, skvělá! Nevrtá zuby za každou cenu a vše vysvětlí, co bude dělat. Velmi rázná, což některým pacientům může dělat problémy :-) Třeba mně :-) Trošku více empatie a je to super!

neni co vytknout

Docházíme i s dcerou k paní doktorce 17 let, je stále vlídná, příjemná a milá. Vždy se snaží nám vyjít vstříct.